

Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Kenmerken
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (5 deuren) |
| Kleur | Zwart |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Datum eerste toelating | 8 februari 2024 |
| APK | 8 februari 2027 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 68.734 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 211 - € 211 |
Omschrijving
Je ziet het niet, maar de nieuwigheid is er nét van af. En dat maakt deze jonge Toyota Land Cruiser 150 heel betaalbaar. Deze diesel heeft een automatische transmissie. Het interieur ademt luxe door de leren bekleding. Behaaglijk onderweg zijn? Als bestuurder geniet u van de verwarmbare voorstoelen. Net als uw bijrijder! De elektrisch bedienbare achterklep opent met een druk op de knop. Als het buiten koud wordt, voelt zo'n verwarmd stuurwiel heerlijk aan. Xenonverlichting zorgt voor een krachtige en heldere lichtbundel. Bij de rijke uitrusting horen ook bullbar, LED-dagrijverlichting, trailer assistent, LED-achterlichten en snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging.
Kinderfietsje niet gezien bij het inparkeren? Dat gebeurt u nooit meer. Daar zorgt de achteruitrijcamera wel voor! De auto is voorzien van een trekhaak en is een uitstekende caravantrekker. Het navigatiesysteem geeft duidelijke instructies. Zo komt u veilig en vlot aan waar u moet zijn. Radarsensoren aan de achterkant van de auto zorgen voor een achteropkomend verkeer waarschuwing als de afstand tot het verkeer achter te klein wordt. Het comfort wordt verhoogd door de aanwezige automatische airconditioning. Ook DAB ontvangst, cruise control, keyless entry, buitentemperatuurmeter, automatisch dimmende binnenspiegel en centrale deurvergrendeling met afstandsbediening zijn aan boord.
De geavanceerde technologie in deze Toyota is in staat om onderweg het verkeer om u heen te monitoren en er op te reageren. Zo hebt u als het ware een automatische co-piloot aan boord. Om de veiligheid extra te vergroten, heeft deze Toyota Land Cruiser 150 Brake Assist. In een noodsituatie treedt dit hulpremsysteem in werking wanneer extra remkracht nodig is. Bovenop deze veiligheidsfeatures heeft deze Toyota bovendien hill hold functie en bandenspanningcontrolesysteem.
U bent nieuwsgierig? Bel of mail ons dan direct om een proefrit te reserveren.
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- Achterruit apart te openen
- Achterspoiler in kleur
- Parkeersensor voor en achter
- Zijruit rechts in laadruimte
Infotainment
- AUX-aansluiting
- Multimedia systeem
Interieur
- 12Volt aansluiting
- Armsteun
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen
- lederen interieur
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Stoelverwarming voor
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
Veiligheid
- Airbag(s) gordijn
- LED-dagrij verlichting
- PDC voor en achter
- Side-bars
Overige
- Aanhanger assistent
- Afdaal assistent
- Bluetooth
- buitenspiegels in andere kleur
- hoofdsteunen anti-whiplash
- Lage gearing
- multimedia scherm standaard
- Ruimtebesparend reservewiel
Meer informatie
Carrosserievorm: Terreinwagen (grijs kenteken)
Modelreeks: jul. 2020 - mei 2024
Laadvermogen: 653 kg
Wielbasis: 279 cm
Interieurkleur: Zwart
Emissieklasse: Euro 6
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Fabrikant: Garage Baremans Ambachtlaan 23 4871ED ETTEN-LEUR, NL 0765035100 http://www.garagebaremans.nl info@garagebaremans.nl
Bedrijfsinformatie
Bij ons altijd meerdere 4x4's op voorraad, wij zijn specialist voor Mercedes Toyota en Nissan Terreinwagens.
Onze autos worden altijd door ons nagekeken en krijgen onderhoud voordat ze de weg op gaan, dit gebeurd in onze eigen werkplaats waar al het nodige gereedschap en kennis aanwezig is om de terreinwagens onder handen te kunnen nemen.
Kortom bij ons bent u altijd aan het goede adres voor verkoop en onderhoud/reparatie.
Wij hopen u graag te ontmoeten in onze showroom/werkplaats, koffie staat altijd klaar.

Specificaties
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (5 deuren) |
| Kleur | Zwart |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aandrijving | Voor_en_achterwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 2.755 cc |
| Max. vermogen | 150 kW (204 pk) |
| Max. koppel | 500 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.840 x 1.885 x 1.845 mm |
| Draaicirkel | 11,6 m |
| gewicht | 2.337 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.990 kg |
| Trekgewicht geremd | 3.000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud brandstoftank | 87 l |
| Topsnelheid | 175 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 11,1 s |
| Actieradius | 915 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 9,5 l/100km (1 op 10,5) |
| CO2-uitstoot | 250 g/km |
Opties
Garage Baremans
Ambachtlaan 234871 ED Etten-Leur







































