

Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Kenmerken
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Datum eerste toelating | 19 april 2021 |
| APK | 19 april 2027 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 73.092 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 201 - € 201 |
Omschrijving
Toonaangevende techniek en een hoge mate van degelijkheid, dat zijn enkele van de eigenschappen van Japanse auto's. Dat ziet u terug in deze Toyota Land Cruiser 150. De auto is van het bouwjaar 2021 en is van de eerste eigenaar. Met een viercilinder dieselmotor en een automatische transmissie beschikt deze Toyota over uitstekende prestaties. Fraai hoor, zo'n lederen interieur. En door de gemakkelijk elektrisch bedienbare achterklep bent u snel overtuigd van deze auto. Een beetje luxe is nooit weg, toch? Vandaar de stoelverwarming! Tot de uitrusting van deze Toyota behoren ook LED-koplampen, treeplanken, LED-achterlichten, verstelbare lendensteunen en snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging.
De achteruitrijcamera vergemakkelijkt achteruit inparkeren. U ziet duidelijk wat er achter de auto gebeurt. Beste route, verwachte aankomsttijd: uw eigen full map navigatiesysteem vertelt u alles! Het spreekt voor zich dat een auto als deze ook van automatische airconditioning is voorzien. Knoppen voor audio-aanpassingen zijn onder direct handbereik met de audiobediening op het stuur. Voor storingvrije digitale radio-ontvangst zorgt de DAB-ontvanger. En dan is deze auto ook nog eens voorzien van cruise control, keyless entry, buitentemperatuurmeter, automatisch dimmende binnenspiegel, lederen stuur en centrale deurvergrendeling met afstandsbediening.
In de Toyota Land Cruiser 150 heeft uw veiligheid en die van uw omgeving prioriteit. De Brake Assist haalt het maximum uit de remkracht van deze Toyota Land Cruiser 150 als zich een noodsituatie voordoet. Bovenop deze veiligheidsfeatures heeft deze Toyota bovendien hill hold functie en bandenspanningcontrolesysteem.
Een proefrit levert het overtuigende bewijs. Bel nu!
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- Achterruit apart te openen
- Achterspoiler in kleur
- Dakdraagsysteem
- Parkeersensor voor en achter
- Zijruit rechts in laadruimte
Infotainment
- Audio-installatie
- AUX-aansluiting
- Multimedia systeem
- Navigatiesysteem full map
Interieur
- 12Volt aansluiting
- Armsteun
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Elektrisch verstelbare voorstoel(en)
- lederen interieur
- Stoelverwarming voor
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
Veiligheid
- Airbag(s) gordijn
- LED-dagrij verlichting
- PDC voor en achter
- Side-bars
Overige
- Afdaal assistent
- Bluetooth
- hoofdsteunen anti-whiplash
- LED mistlampen
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Ruimtebesparend reservewiel
Meer informatie
Carrosserievorm: Terreinwagen (grijs kenteken)
Modelreeks: jul. 2020 - mei 2024
Laadvermogen: 835 kg
Wielbasis: 279 cm
Interieurkleur: Zwart
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Fabrikant: Garage Baremans Ambachtlaan 23 4871ED ETTEN-LEUR, NL 0765035100 http://www.garagebaremans.nl info@garagebaremans.nl
Bedrijfsinformatie
Bij ons altijd meerdere 4x4's op voorraad, wij zijn specialist voor Mercedes Toyota en Nissan Terreinwagens.
Onze autos worden altijd door ons nagekeken en krijgen onderhoud voordat ze de weg op gaan, dit gebeurd in onze eigen werkplaats waar al het nodige gereedschap en kennis aanwezig is om de terreinwagens onder handen te kunnen nemen.
Kortom bij ons bent u altijd aan het goede adres voor verkoop en onderhoud/reparatie.
Wij hopen u graag te ontmoeten in onze showroom/werkplaats, koffie staat altijd klaar.

Specificaties
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aandrijving | Voor_en_achterwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 2.755 cc |
| Max. vermogen | 150 kW (204 pk) |
| Max. koppel | 500 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.840 x 1.890 x 1.840 mm |
| Draaicirkel | 11,6 m |
| gewicht | 2.155 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.990 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud brandstoftank | 87 l |
| Topsnelheid | 175 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 11,1 s |
| Actieradius | 1.144 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 8,8 l/100km (1 op 11,4) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 6,9 l/100km (1 op 14,5) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 7,6 l/100km (1 op 13,2) |
| CO2-uitstoot | 267 g/km |
Opties
Garage Baremans
Ambachtlaan 234871 ED Etten-Leur




































