

Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Kenmerken
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Datum eerste toelating | 15 oktober 2022 |
| APK | 5 maart 2027 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 100.483 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 192 - € 192 |
Omschrijving
Onverwoestbaar in reputatie, betrouwbaar onderweg en helemaal klaar voor de toekomst. Dat is Toyota. 'Let's go places'. De aandrijving van deze Toyota wordt verzorgd door een viercilinder dieselmotor en een automatische transmissie. Luchtgeveerde wielophanging zorgt voor topklasse comfort op alle soorten wegdek. Het lederen interieur geeft deze auto luxe en klasse. 's Winters komen de verwarmbare voorstoelen heerlijk van pas. Als u blij wordt van licht en ruimte dan zult u zeker genieten van het elektrisch bediende panoramadak. De achterklep opent automatisch met een druk op de knop. Handig als u met volle handen staat. Tot de voorzieningen van deze auto behoren 19 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, adaptief dempingsysteem, donker getint glas achter, treeplanken en LED-achterlichten.
Met een gerust hart achteruitrijden? Dat kan, dankzij de achteruitrijcamera. Adaptive cruise control is een comfortabele en veilige optie. Het systeem reguleert de snelheid en houdt automatisch afstand tot uw voorligger. De sensatie van superieur geluid wordt geleverd door het high performance audiosysteem. De kans op een kop-staart botsing wordt sterk gereduceerd door het systeem van achteropkomend verkeer waarschuwing. Bij de luxe van deze auto hoort ook electronic climate control. Met full map navigatiesysteem, DAB ontvangst, regensensor, keyless entry, automatisch dimmende binnenspiegel en lederen stuur is deze Toyota helemaal compleet.
Pragmatisch en veilig als deze auto is, beschikt hij over diverse veiligheidssystemen. De camera van de verkeersborddetectie herkent verschillende soorten verkeersborden en toont deze op het dashboard. Het Lane-keeping systeem doet precies wat nodig is: waarschuwen en corrigeren bij onbedoelde overschrijding van de rijstrooklijnen. Ook als uw aandacht even verslapt, blijft de forward collision warning bij de wekker. Dreigt er een botsing met een voor- of tegenligger, dan waarschuwt het systeem direct. Verder is deze auto uitgerust met dodehoekdetectie, hill hold functie, brake assist en bandenspanningcontrolesysteem.
Lijkt deze Toyota u wat? Neem dan nu contact op voor een afspraak of een proefrit!
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- Achterruit apart te openen
- Achterspoiler in kleur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Chroom delen exterieur
- Glazen schuif-/kanteldak
- koplampreiniging
- Parkeersensor voor en achter
- Schuif-/ kanteldak (glas)
- Zijruit rechts in laadruimte
Infotainment
- Audio installatie premium
- AUX-aansluiting
- Multimedia systeem
- Navigatiesysteem full map
- Radardetector
Interieur
- 12Volt aansluiting
- Armsteun
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen
- Elektrisch verstelbare voorstoel(en)
- lederen interieur
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Stoel ventilatie voor
- Stoelverwarming voor
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
Veiligheid
- Airbag(s) gordijn
- Autonomous Emergency Braking
- LED-dagrij verlichting
- PDC voor en achter
- Side-bars
Overige
- Afdaal assistent
- Bluetooth
- Differentieel blokkering
- Extra getint glas achter
- hoofdsteunen anti-whiplash
- Lage gearing
- LED mistlampen
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Ruimtebesparend reservewiel
- stuurkolom elektrisch verstelbaar met geheugen
- stuur met houtinleg
Meer informatie
Carrosserievorm: Terreinwagen (grijs kenteken)
Modelreeks: jul. 2020 - aug. 2023
Laadvermogen: 883 kg
Wielbasis: 279 cm
Interieurkleur: Zwart
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Fabrikant: Garage Baremans Ambachtlaan 23 4871ED ETTEN-LEUR, NL 0765035100 http://www.garagebaremans.nl info@garagebaremans.nl
Bedrijfsinformatie
Bij ons altijd meerdere 4x4's op voorraad, wij zijn specialist voor Mercedes Toyota en Nissan Terreinwagens.
Onze autos worden altijd door ons nagekeken en krijgen onderhoud voordat ze de weg op gaan, dit gebeurd in onze eigen werkplaats waar al het nodige gereedschap en kennis aanwezig is om de terreinwagens onder handen te kunnen nemen.
Kortom bij ons bent u altijd aan het goede adres voor verkoop en onderhoud/reparatie.
Wij hopen u graag te ontmoeten in onze showroom/werkplaats, koffie staat altijd klaar.

Specificaties
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aandrijving | Voor_en_achterwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 2.755 cc |
| Max. vermogen | 150 kW (204 pk) |
| Max. koppel | 500 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.840 x 1.885 x 1.835 mm |
| Draaicirkel | 11,6 m |
| gewicht | 2.107 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.990 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud brandstoftank | 87 l |
| Topsnelheid | 175 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 11,1 s |
| Actieradius | 915 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 9,5 l/100km (1 op 10,5) |
| CO2-uitstoot | 267 g/km |
Opties
Garage Baremans
Ambachtlaan 234871 ED Etten-Leur




































