
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Toyota Land Cruiser
200 V8 4.5 V8 D-4D Executive Window van
€ 36.9952012318.771 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Kenmerken
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (5 deuren) |
| Kleur | niet van toepassing |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Datum eerste toelating | 7 september 2012 |
| APK | 2 juli 2026 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 50.675 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 247 - € 247 |
Omschrijving
Voor deze Toyota Land Cruiser V8 moet u snel zijn, want die gaat aandacht krijgen. Net binnen, maar daar blijft-ie niet lang! Dankzij de achtcilinder dieselmotor en de automatische transmissie, is het autorijden snel en comfortabel. De auto is uitgerust met lederen bekleding. Winter... Eerst krabben, dan genieten van de stoelverwarming. Comfortabel houvast krijgt u van het verwarmd stuurwiel. Xenonverlichting zorgt in het donker voor beter zicht. Tot de uitrusting van deze Toyota behoren ook glazen schuif- en kanteldak, 20 inch lichtmetalen velgen, LED-dagrijverlichting en verstelbare lendensteunen.
Een vergeten muurtje, een verborgen paaltje? Dat gebeurt niet meer, dankzij de achteruitrijcamera. Onderweg kunt u veilig genieten van het cd-wisselaar. Want in deze Toyota bedient u het vanaf het stuurwiel. De automatische airconditioning zorgt voor een behaaglijk klimaat in de auto. Om de veiligheid onderweg te verhogen, heeft deze Toyota zowel een automatisch inschakelbare verlichting als een regensensor aan boord, zodat hij zelf de verlichting en de ruitenwissers kan inschakelen. Natuurlijk is deze Toyota Land Cruiser V8 voorzien van cruise control. Deze Toyota is voorzien van keyless entry, buitentemperatuurmeter, automatisch dimmende binnenspiegel, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening, boordcomputer en lederen versnellingspook.
Bent u nieuwsgierig naar deze auto? Laat het ons dan snel weten.
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- Achterspoiler in kleur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Parkeersensor voor en achter
- Schuif-/ kanteldak (glas)
Infotainment
- AUX-aansluiting
- Carkit
- Cd-wisselaar
Interieur
- 12Volt aansluiting
- Armsteun
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Elektrisch verstelbare voorstoel(en)
- lederen interieur
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Stoelverwarming voor
- Stuur verstelbaar
Veiligheid
- Airbag(s) gordijn
- LED-dagrij verlichting
- PDC voor en achter
Overige
- hoofdsteunen anti-whiplash
- Lendesteun(en) verstelbaar
Meer informatie
Carrosserievorm: Terreinwagen (grijs kenteken)
Modelreeks: jan. 2011 - sep. 2015
Laadvermogen: 590 kg
Wielbasis: 285 cm
Emissieklasse: Euro 5
Fabrikant: Garage Baremans Ambachtlaan 23 4871ED ETTEN-LEUR, NL 0765035100 http://www.garagebaremans.nl info@garagebaremans.nl
Bedrijfsinformatie
Bij ons altijd meerdere 4x4's op voorraad, wij zijn specialist voor Mercedes Toyota en Nissan Terreinwagens.
Onze autos worden altijd door ons nagekeken en krijgen onderhoud voordat ze de weg op gaan, dit gebeurd in onze eigen werkplaats waar al het nodige gereedschap en kennis aanwezig is om de terreinwagens onder handen te kunnen nemen.
Kortom bij ons bent u altijd aan het goede adres voor verkoop en onderhoud/reparatie.
Wij hopen u graag te ontmoeten in onze showroom/werkplaats, koffie staat altijd klaar.
Specificaties
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (5 deuren) |
| Kleur | niet van toepassing |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aandrijving | Voor_en_achterwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 8 |
| Cilinderinhoud | 4.461 cc |
| Max. vermogen | 200 kW (272 pk) |
| Max. koppel | 650 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.950 x 1.970 x 1.910 mm |
| Draaicirkel | 11,8 m |
| gewicht | 2.760 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 3.350 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud brandstoftank | 93 l |
| Topsnelheid | 210 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 8,9 s |
| Actieradius | 978 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 11,2 l/100km (1 op 8,9) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 8,5 l/100km (1 op 11,8) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 9,5 l/100km (1 op 10,5) |
| CO2-uitstoot | 250 g/km |
Opties
Garage Baremans
Ambachtlaan 234871 ED Etten-Leur







































