

Toyota Land Cruiser
150 2.8 D-4D-F Comfort Blind Van 204 PK
€ 32.9502021251.349 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Datum eerste toelating | 18 juni 2021 |
| APK | 6 maart 2027 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 61.832 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 201 - € 201 |
Het eigentijdse ontwerp en de toonaangevende techniek maken van iedere Japanse auto een kwaliteitsproduct. Dat is ook te merken aan deze Toyota Land Cruiser. Dit is een auto uit 2021, er staat 251349 kilometer op de teller. De krachtige dieselmotor staat garant voor uitstekende prestaties. Met een druk op de knop gaat de elektrische achterklep open. In deze auto profiteert u onder andere ook van: LED-achterlichten en snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging.
Of het buiten nu warm is of koud, dankzij automatische airconditioning is het binnen altijd behaaglijk. Audiobediening op het stuur is aanwezig. Gemak en veiligheid voor alles, toch? Kleine ritjes, grote reizen - altijd een relaxte aankomst dankzij de cruise control. Klinkt dit bekend? Met een volle boodschappentas bij uw auto aankomen en dan onderin op zoek moeten naar de sleutel. Hoeft niet bij deze Toyota Land Cruiser dankzij de keyless entry. Eenkennig is deze auto wel. Instappen en starten kan alleen als u de keyless start-token op zak heeft. En dan is deze auto ook nog eens voorzien van buitentemperatuurmeter, automatisch dimmende binnenspiegel, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening, boordcomputer en verstelbaar stuur.
Zoals u mag verwachten van deze Toyota Land Cruiser is hij uitgerust met een reeks aan actieve veiligheidssystemen. Brake assist verhoogt de remdruk in een noodsituatie zodat u sneller stil staat. Ook helpen het hill hold functie en bandenspanningcontrolesysteem, uw rit tot een veilige rit te maken.
Uiteraard is een proefrit altijd mogelijk. Bel onze verkoper voor een afspraak!
Carrosserievorm: Terreinwagen (grijs kenteken)
Modelreeks: jul. 2020 - mei 2024
Laadvermogen: 835 kg
Wielbasis: 279 cm
Interieurkleur: Zwart
Emissieklasse: Euro 6
Aantal eigenaren: 2
Fabrikant: Garage Baremans Ambachtlaan 23 4871ED ETTEN-LEUR, NL 0765035100 http://www.garagebaremans.nl info@garagebaremans.nl
Bij ons altijd meerdere 4x4's op voorraad, wij zijn specialist voor Mercedes Toyota en Nissan Terreinwagens.
Onze autos worden altijd door ons nagekeken en krijgen onderhoud voordat ze de weg op gaan, dit gebeurd in onze eigen werkplaats waar al het nodige gereedschap en kennis aanwezig is om de terreinwagens onder handen te kunnen nemen.
Kortom bij ons bent u altijd aan het goede adres voor verkoop en onderhoud/reparatie.
Wij hopen u graag te ontmoeten in onze showroom/werkplaats, koffie staat altijd klaar.
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aandrijving | Voor_en_achterwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 2.755 cc |
| Max. vermogen | 150 kW (204 pk) |
| Max. koppel | 500 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.840 x 1.890 x 1.850 mm |
| Draaicirkel | 11,6 m |
| gewicht | 2.155 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.990 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud brandstoftank | 87 l |
| Topsnelheid | 175 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 11,1 s |
| Actieradius | 1.144 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 8,8 l/100km (1 op 11,4) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 6,9 l/100km (1 op 14,5) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 7,6 l/100km (1 op 13,2) |
| CO2-uitstoot | 267 g/km |



