
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Toyota Land Cruiser
2.8 D-4D 3DRS COMFORT A/T VAN
€ 42.995201894.108 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Kenmerken
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (3 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Datum eerste toelating | 17 juli 2018 |
| APK | 17 juli 2026 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 55.492 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 183 - € 183 |
Omschrijving
De prijs is 42.995,- excl. BTW, geheel rijklaar . De auto is van 1ste eigenaar.
Der Preis ist 42.995,- exkl. MwSt. Wir können Ihnen folgenden Exportservice anbieten:
- RDW Ausfuhrerklärung
- Zolldokument Ex-A Dokument
The price is 42.995,- excl. VAT We can arrange the following export services for you:
- RDW export certificate
- Customs document Ex-A documentVoertuig is exclusief BTW geadverteerd.
Opties
- Airbag Bestuurder
- Airbag Passagier
- Airbag, zijdelings voor 2x
- Gordijn/hoofd airbags voor
- Airconditioning, automatisch
- Radio/CD
- Bluetooth carkit
- Dakrails
- ESP
- Elektrische ramen voor
- Cruise control
- ABS
- Roetfilter
- Keyless entry & Go
- Startonderbreking
- Achterspoiler in kleur van de carrosserie
- Bumpers in kleur van de carrosserie
- LED-dagrij verlichting
- Middenarmsteun voor
- Trekhaak, vast
- Stuurbekrachtiging
- Bekerhouder voor
- Multifunctioneel stuur
- Verstelbaar stuur
- Buitentemperatuurmeter
- Lichtmetalen velgen
- Lichtmetalen velgen 17 inch
- Bestuurdersstoel hoogte verstelbaar
Garantie: 3 maanden garantie
Specificaties
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (3 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aandrijving | 4WD |
| Transmissie | 5 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 2.755 cc |
| Max. vermogen | 130 kW (177 pk) |
| Max. koppel | 450 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.565 x 1.885 x 1.875 mm |
| Draaicirkel | 10,4 m |
| gewicht | 2.045 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.600 kg |
| Trekgewicht geremd | 3.500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud brandstoftank | 87 l |
| Topsnelheid | 175 km/h |
| Actieradius | 1.208 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 7,2 l/100km (1 op 13,9) |
| CO2-uitstoot | 190 g/km |
| Energielabel | G |
Opties
Lesscher 4WD B.V.
Bornsestraat 347597 NE Saasveld


























