
AutoWeek.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Toyota Hilux
2.4 D-4D Double Cab Challenger | "VAN" | Automaat | Grijs kent. | Trekhaak | Camera | Adapt. Cruise | Apple CarPlay

Toyota Hilux
2.4 D-4D Double Cab Challenger | "VAN" | Automaat | Grijs kent. | Trekhaak | Camera | Adapt. Cruise | Apple CarPlay
€ 44.450202410 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Keyless Go
Ontgrendelen, starten met sleutel op zak
BOVAG Garantie
Storingen, gebreken zonder kosten opgelost
Kenmerken
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (4 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Datum eerste toelating | 25 november 2024 |
| BTW aftrekbaar | ja |
Omschrijving
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Kleur wit
- koplampreiniging
Interieur
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
Veiligheid
- Autonomous Emergency Braking
Overige
- 4x4-uitvoering
- Aanhanger assistent
- Afdaal assistent
- Bluetooth
- buitenspiegels in andere kleur
- Connected services
- Extra getint glas achter
- Fabrieksgarantie
- LED mistlampen
- Luxe stoffen bekleding
- multimedia scherm standaard
- Rijstrooksensor met correctie
- Variabele stuuroverbrenging
- Vering verzwaard
Meer informatie
Algemene informatie
Carrosserievorm: Pick-Up (grijs kenteken)
Modelreeks: mei 2024 - 2025
Kenteken: TO-25-30
Maten en gewichten
Laadvermogen: 1.125 kg
Lengte/hoogte: L2H1
Wielbasis: 309 cm
Interieur
Interieurkleur: Antraciet
Garantie
Fabrieksgarantie: Ja
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
Productveiligheid
Fabrikant: AutoHaarhuis Almelo Weezebeeksingel 4 7609PP ALMELO, NL 0546202842 http://www.autohaarhuis.nl info@autohaarhuis.nl
Bedrijfsinformatie
Over AutoHaarhuis
Bij ons draait het niet alleen om auto’s. Het draait om jou, om vooruit te kunnen. Of je nu gaat voor nieuw of gebruikt, onderhoud nodig hebt, wilt leasen, huren of schade wilt laten herstellen, wij zorgen dat het klopt. Geen halve oplossingen en loze beloften. Gewoon mobiliteit zoals het bedoeld is: helder, eerlijk en direct geregeld. Alles begint met luisteren en eindigt met een klant die met een goed gevoel de weg op gaat.
Alarmsystemen en verzekering
Diverse verzekeringsmaatschappijen vereisen een SCM-goedgekeurd alarmsysteem. Deze eisen zijn afhankelijk van de verzekeringsmaatschappij en de cataloguswaarde van de auto. Veel moderne auto's zijn af-fabriek niet voorzien van het juiste alarmsysteem. Wij kunnen deze voor jou inbouwen en voorzien van het juiste certificaat. Kijk op www.autohaarhuis.nl voor alle informatie betreffende SCM-goedgekeurde alarmsystemen.
Website-informatie
AutoHaarhuis besteedt de grootst mogelijke zorg aan het zo accuraat en actueel mogelijk weergeven van de informatie op deze internetsite. Hoewel wij onze advertenties met de grootste zorg voor u samenstellen, zijn fouten in de advertentie zoals specificaties, opties en uitrustingsniveaus altijd onder voorbehoud. Wij adviseren u daarom om zaken die voor u van invloed zijn op uw aankoopbeslissing vóór aankoop te controleren.
Specificaties
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (4 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aandrijving | Voor_en_achterwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 2.400 cc |
| Max. vermogen | 110 kW (150 pk) |
| Max. koppel | 400 Nm |
| Massa | 2.085 kg |
| Max. toelaatbare massa | 3.210 kg |
| Aanhangermassa geremd | 3.500 kg |
| Inhoud brandstoftank | 80 l |
| Topsnelheid | 170 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 12,8 s |
| Actieradius | 808 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 9,9 l/100km (1 op 10,1) |
Opties
AutoHaarhuis Almelo
Weezebeeksingel 47609 PP Almelo



































