

Toyota GT86
2.0 D-4S Supercharged | Milltek | Camera | Sterrenhemel |
€ 19.9002013161.519 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Coupe (2 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Datum eerste toelating | 31 juli 2013 |
| APK | 5 november 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 44.178 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 172 - € 188 |
Goede prestaties, aantrekkelijke extra's en perfect onderhouden: deze Toyota GT86 stelt zich graag aan u voor! De aandrijving van deze Toyota wordt verzorgd door een viercilinder benzinemotor en een automatische transmissie. Comfort en een gevoel van luxe: dat geeft de heerlijke stoelverwarming. Verder is de Toyota uitgerust met: 18 inch lichtmetalen velgen, LED-dagrijverlichting, getint glas en sportuitlaat.
Nekkramp en verdraaide schouders zijn verleden tijd. Door de achteruitrijcamera is iedere meter achter de auto glashelder in beeld. Nooit meer te warm of te koud. De automatische airconditioning zorgt altijd voor de temperatuur die u kiest. Zuinig en zeker zoeven? Dan is de cruise control ideaal! De centrale ontgrendeling gebeurt automatisch dankzij de keyless entry. Autosleutels? Overbodig. Met de elektronische token op zak stapt u zo in en met een druk op de start-stopknop is de motor in bedrijf. Ook is de Toyota uitgerust met: sportstuur met schakelpaddels en boordcomputer.
Zoals u mag verwachten van deze Toyota GT86 is hij uitgerust met een reeks aan actieve veiligheidssystemen. Door de hill hold control is geen helling meer een probleem om stil te staan. Een noodsituatie? Dan is remmen cruciaal. Daarom heeft deze Toyota GT86 Brake Assist als remondersteuning.
Meer weten over deze auto? U bent van harte welkom om hem te komen bekijken.
Modelreeks: jul. 2012 - sep. 2016
Aandrijving: Achterwielaandrijving
Laadvermogen: 461 kg
Wielbasis: 257 cm
Emissieklasse: Euro 5
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal eigenaren: 4
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
BOVAG Afleverbeurt: Ja
Fabrikant: Auto Centrum Voorschoten Van Beethovenlaan 67 2253BE VOORSCHOTEN, NL 0715618484 http://www.autofirst-autocentrumvoorschoten.nl showroom@autocentrumvoorschoten.nl
Ook het inruilen van uw huidige auto behoort tot de mogelijkheden. Bel voor de zekerheid even voordat u komt, dan weet u zeker dat de gewenste auto nog op voorraad is.
Klanten beoordelen ons gemiddeld met een 9!
Een gezellig familiebedrijf sinds 1987 waar u keuze heeft uit circa 40 occasions in vele prijsklassen. Wij beschikken over een moderne werkplaats voor al uw onderhoud, reparaties, airco-service, banden + opslag, autowasstraat en autoshop.
Uw Bovag Service Specialist voor de regio Voorschoten en omstreken.
Alle moeite is genomen om de informatie op deze internetsite zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden.
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Coupe (2 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aandrijving | Achterwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.998 cc |
| Max. vermogen | 147 kW (200 pk) |
| Max. koppel | 205 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.260 x 1.800 x 1.430 mm |
| Draaicirkel | 10,8 m |
| gewicht | 1.239 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.700 kg |
| Inhoud bagageruimte | 243 l |
| Inhoud brandstoftank | 50 l |
| Topsnelheid | 210 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 8,2 s |
| Actieradius | 704 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 9,6 l/100km (1 op 10,4) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 5,7 l/100km (1 op 17,5) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 7,1 l/100km (1 op 14,1) |
| CO2-uitstoot | 164 g/km |
| Energielabel | D |




