
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Toyota Corolla
Sedan 1.8 Hybrid Active | NL-Auto | Apple Carplay/Android Auto | Parkeercamera | Onderweg-naar-dealer

Toyota Corolla
Sedan 1.8 Hybrid Active | NL-Auto | Apple Carplay/Android Auto | Parkeercamera | Onderweg-naar-dealer
€ 20.999202170.415 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Sedan (4 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 25 juni 2021 |
| APK | 25 juni 2027 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 27.605 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 199 - € 217 |
Omschrijving
Een van de meest prominente merken als het gaat om vernieuwende kwaliteiten en vooruitstrevende technologie is Toyota. 'Let's go places'. Deze Toyota Corolla Sedan is voorzien van zowel een elektromotor als een verbrandingsmotor. Ideale combi! Tot de uitrusting van deze Toyota behoren ook 16 inch lichtmetalen velgen, LED-dagrijverlichting, in hoogte verstelbare passagiersstoel, in delen neerklapbare achterbank en LED-achterlichten.
Praktisch, helder en uitermate handig is het digitale dashboard. Alle functies haarscherp in beeld! Niets achter deze auto blijft verborgen door de achteruitrijcamera. Een veilig gevoel! Adaptive cruise control houdt de ingestelde snelheid vast en houdt automatisch afstand tot jouw voorligger. Spraaksturing maakt het eenvoudiger en veiliger om deze auto onderweg te bedienen. Appen met je auto? Geen probleem. Je kunt van overal contact opnemen, de functies controleren en activeren. Je bedient 'm met remote services. En deze auto heeft ook achteropkomend verkeer waarschuwing, automatische airconditioning, DAB ontvangst, buitentemperatuurmeter, isofix-aansluiting en centrale deurvergrendeling met afstandsbediening als standaard uitrusting.
Zoals je mag verwachten van deze Toyota Corolla Sedan is hij uitgerust met een reeks aan actieve veiligheidssystemen. Een belangrijke bijdrage aan de veiligheid onderweg levert de verkeersbord-detectie. Met het Lane-keeping systeem kom je nooit per ongeluk buiten de rijstrook. De sensor van het forward collision warning-systeem registreert permanent de afstand tot voorliggers en grijpt in als een botsing dreigt. De auto is ook uitgerust met brake assist, vermoeidheidsherkenning en bandenspanningcontrolesysteem.
Vanzelfsprekend leveren wij deze auto met BOVAG Garantie. Is dit de auto die je zoekt? Neem snel contact met ons op, dan kun je hem binnenkort zelf bekijken.
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- Kleur wit
Infotainment
- Audio-installatie
Interieur
- 12Volt aansluiting
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Stuur verstelbaar
Veiligheid
- Autonomous Emergency Braking
Overige
- Cruise control adaptief met stop&go en stuurhulp
- Rijstrooksensor met correctie
- Bluetooth
- hoofdsteunen anti-whiplash
- stuur en versnellingspook (kunst)leder
- Toyota Touch multimediasysteem met 8 inch touchscreen
Meer informatie
Algemene informatie
Modelreeks: jan. 2019 - mrt. 2023
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Aanwezige accu: gekocht
Accutype: lithium-ion
Laadvermogen: 495 kg
Wielbasis: 270 cm
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal eigenaren: 2
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Garantie
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
BOVAG Afleverbeurt: Ja
Afleverpakketten
Optioneel afleverpakket (zonder meerprijs): Toyota Approved: • 12 maanden "Toyota approved" garantie (Tot 10 jaar verlengbaar*) • 24/7 Pechhulp Europa dekking • Garantiedekking heel NL • 14 dagen tot max. 1000 KM omruilgarantie • Tenaamstelling/vrijwaring • Reiniging in- & exterieur • Hybride Zekerheid Controle • Toyota kwaliteitschecklist • Gecontroleerde KM-stand • Vloeistoffencheck & bijvullen • Poetsbeurt • Onderhoud conform schema • Nieuwe APK • Gratis vervangend vervoer Ja** *Informeer naar de geldende voorwaarden **Bij reparaties die langer dan 24 uur duren. Gratis vervangend vervoer kent een maximale duur van 72 uur.
Dit afleverpakket bevat: Toyota Approved Occasions; BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; Nieuwe APK
Productveiligheid
Fabrikant: Louwman Amsterdam Keienbergweg 64 1101GC AMSTERDAM, NL 0205650610 http://www.louwman.nl marketing@louwman.nl
Bedrijfsinformatie
Wij zijn Louwman.
100 jaar geleden zijn we begonnen met een passie om mensen te bewegen. Wij zijn een familiebedrijf dat zich niet laat leiden door de waan van de dag en altijd kiest voor lange termijn relaties met klanten, leveranciers en personeel.
Wij begrijpen dat het laten onderhouden, repareren of kopen van een auto al spannend genoeg is. Dat doen wij daarom zonder fratsen, gebaseerd op vertrouwen. We kiezen er bewust voor om alles wat we doen buitengewoon goed te doen. We kunnen daarvoor bouwen en vertrouwen op onze mensen. Dat is de reden dat onze klanten graag bij ons terugkomen.
Onze belofte aan jou is dat wij mobiliteit leuker, beter en makkelijker maken. Voor iedereen, een leven lang, in elke situatie en met elke vorm van vervoer. Mobility for life.
Specificaties
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Sedan (4 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.798 cc |
| Max. vermogen | 90 kW (123 pk) |
| Max. koppel | 142 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.630 x 1.780 x 1.440 mm |
| gewicht | 1.340 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.835 kg |
| Trekgewicht geremd | 750 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 450 kg |
| Inhoud bagageruimte | 471 l |
| Inhoud brandstoftank | 43 l |
| Topsnelheid | 180 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 10,9 s |
| Actieradius | 955 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,5 l/100km (1 op 22,2) |
| CO2-uitstoot | 102 g/km |
| Energielabel | A |
Opties
Louwman Toyota Amsterdam
Keienbergweg 641101 GC Amsterdam-Zuidoost




































