

Toyota Corolla
Touring Sports Hybrid 140 Active | Camera | Carplay | Acc | Navi |
€ 25.900202452.373 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 8 mei 2024 |
| APK | 8 mei 2028 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 36.957 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 226 - € 247 |
Met een auto als deze Toyota Corolla Touring Sports komt u absoluut goed voor de dag. Deze auto komt uit 2024. In deze Toyota profiteert u onder andere ook van: lichtmetalen velgen met all season banden, LED koplampen, in hoogte verstelbare passagiersstoel, in delen neerklapbare achterbank en LED-achterlichten.
Altijd achter zicht, nooit meer nekkramp! De achteruitrijcamera maakt het supermakkelijk. Met adaptive cruise control houdt deze auto automatisch afstand tot uw voorligger. De speciale app verbindt met Connected Services, die de status van vitale functies bijhoudt en waarschuwt als u bijvoorbeeld moet tanken, de bandenspanning moet controleren of olie moet bijvullen. Kies de muziek waarvan u houdt, dankzij de DAB-radio klinkt het altijd geweldig. Intussen bedient u het audio-installatiesysteem en het full map navigatiesysteem met de knoppen op het stuur of met uw stem. De sensoren van de achteropkomend verkeer waarschuwing houden zicht op de dode hoeken achter u. Te weinig afstand tot de achterligger? Het systeem geeft direct een signaal. Extra opties op deze auto zijn: automatische airconditioning, buitentemperatuurmeter, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en verstelbaar stuur.
Deze Toyota is voorzien van verschillende intelligente veiligheidsvoorzieningen. Ze kijken tijdens het rijden als het ware met u mee, ze signaleren potentieel gevaarlijke situaties en in een aantal gevallen kunnen ze ook ingrijpen. Onderweg zorgt verkeersborddetectie ervoor dat u geen waarschuwingsbord mist. Onbedoeld buiten de rijstrook raken wordt voorkomen door het Lane-keeping systeem. Voor meer veiligheid detecteert deze auto het risico van een aanrijding tijdig via de forward collision warning. In deze Toyota vinden we verder een hill hold functie, brake assist, vermoeidheidsherkenning en bandenspanningcontrolesysteem.
Vanzelfsprekend leveren wij deze auto met Bovag Garantie. Heeft u serieus interesse in deze auto? Bel of mail ons dan voor een afspraak.
Modelreeks: jan. 2022 - 2026
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 510 kg
Wielbasis: 270 cm
Emissieklasse: Euro 6
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
BOVAG Afleverbeurt: Ja
Fabrikant: Auto Centrum Voorschoten Van Beethovenlaan 67 2253BE VOORSCHOTEN, NL 0715618484 http://www.autofirst-autocentrumvoorschoten.nl showroom@autocentrumvoorschoten.nl
Onderhoudsboekjes: Digitaal
Ook het inruilen van uw huidige auto behoort tot de mogelijkheden. Bel voor de zekerheid even voordat u komt, dan weet u zeker dat de gewenste auto nog op voorraad is.
Klanten beoordelen ons gemiddeld met een 9!
Een gezellig familiebedrijf sinds 1987 waar u keuze heeft uit circa 40 occasions in vele prijsklassen. Wij beschikken over een moderne werkplaats voor al uw onderhoud, reparaties, airco-service, banden + opslag, autowasstraat en autoshop.
Uw Bovag Service Specialist voor de regio Voorschoten en omstreken.
Alle moeite is genomen om de informatie op deze internetsite zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden.
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.798 cc |
| Max. vermogen | 72 kW (98 pk) |
| Max. koppel | 142 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.660 x 1.790 x 1.460 mm |
| gewicht | 1.375 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.885 kg |
| Trekgewicht geremd | 750 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 450 kg |
| Inhoud bagageruimte | 598 - 1.606 l |
| Inhoud brandstoftank | 43 l |
| Topsnelheid | 180 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 9,4 s |
| Actieradius | 955 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,5 l/100km (1 op 22,2) |
| CO2-uitstoot | 101 g/km |
| Energielabel | A |






