
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Toyota Verso
1.8 VVT-i Luna Cruise Clima PDC NAP
€ 3.9992008214.343 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | MPV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 11 januari 2008 |
| APK | 19 oktober 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 28.900 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 199 - € 217 |
Omschrijving
Aanvullende opties en accessoires
Comfort & Interieur
- Aluminium interieur afwerking
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
Veiligheid
- Extra getint glas
Overig
- dak imperiaal
- Line assist
Meer informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 205/55 R16
Laadvermogen: 700 kg
Wielbasis: 275 cm
Interieurkleur: Zwart
Emissieklasse: Euro 4
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Bedrijfsinformatie
-Financiering en Leasing behoort ook tot onze mogelijkheden.
-Wij kunnen u een passend voorstel doen voor een garantiepakket van 3,6 of 12 maanden.
-Getoonde prijzen zijn meeneemprijzen op basis van geen inruil.
-www.yyyautos.nl-
Graag even bellen voor een afspraak en dan zetten wij deze auto voor u klaar.
Voor vragen, interesse of bezichtiging graag even bellen of berichtje sturen.
6 dagen per week geopend op afspraak!
*INRUIL MOGELIJK* Graag ontvangen wij enkele duidelijke foto's van het in- exterieur, kilometerstand en vermeld daarbij eventuele beschadigingen en of mankementen. De foto's kunt u sturen via Whats'App 0645555835.
*De optielijst is met grote zorg samengesteld. Het kan voorkomen dat een aanwezige optie niet beschreven is of er een optie is beschreven die niet aanwezig is. Aanbevolen is om contact op te nemen voor opties die uw beslissing bij aankoop kunnen beïnvloeden. Aan de optielijst kan geen rechten worden ontleend.
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | MPV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.794 cc |
| Max. vermogen | 95 kW (129 pk) |
| Max. koppel | 170 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.370 x 1.770 x 1.620 mm |
| Draaicirkel | 11,6 m |
| gewicht | 1.335 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.035 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.300 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 450 kg |
| Inhoud bagageruimte | 397 - 1.563 l |
| Inhoud brandstoftank | 60 l |
| Topsnelheid | 195 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 10,8 s |
| Actieradius | 779 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 9,9 l/100km (1 op 10,1) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 6,5 l/100km (1 op 15,4) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 7,7 l/100km (1 op 13,0) |
| CO2-uitstoot | 184 g/km |
| Energielabel | D |
Opties
YYY Auto’s B.V.
Industrieweg 398263 AC Kampen
























