
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Toyota Verso
1.6 VVT-i Business
€ 6.8902011175.607 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | MPV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 4 februari 2011 |
| APK | 22 maart 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 27.755 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 226 - € 247 |
Omschrijving
Toyota Verso 1.6 VVT-i Business
- Kenteken: 32-PJP-6
- Merk: Toyota
- Model: Verso
- APK tot: 22-03-2027
- Tellerstand: 175607 KM
- Carrosserievorm: MPV
- Aantal deuren: 5
- Brandstofsoort: Benzine
- Bouwjaar: 2011
- Transmissie: Handgeschakeld
- Kleur: grijs
- Motorinhoud: 1598 cc
- Aantal cilinders: 4
- Motorcode: 1ZR-FAE
- Vermogen: 97 kW / 132pk
- Ledig gewicht: 1395 kg
- Max. trekgewicht: 1300 kg
- Aantal zitplaatsen: 5
- Verbruik: 6.8 l/100 km
- BTW/Marge: Marge, de BTW is niet aftrekbaar
- Lengte: 444 cm
- Motorrijtuigenbelasting: € 226 - 247 per kwartaal
- Emissieklasse: Euro 5
Comfort
- Boordcomputer
- Cruise control
Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Extra getint glas achter
- Getint warmtewerend glas
- Lichtmetalen velgen 17"
- Metaalkleur
- Mistlampen voor
- Parkeersensor achter
- Trekhaak
Infotainment
- Navigatiesysteem full map
- Radio-CD/MP3 speler
- Stuur multifunctioneel
Interieur
- Airco
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Electronic climate control
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Hoofdsteunen anti-whiplash
- Stuur en versnellingspook (kunst)leder
- Stuur verstelbaar
- Stuurbekrachtiging
Overige
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Elektronische remkrachtverdeling
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Knie airbag(s)
- Passagiersairbag
- Zij airbag(s) voor
Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Alarm klasse 1(startblokkering)
Zolang de advertentie er staat is de auto aanwezig, aanvragen of de auto er nog is zullen dan ook niet beantwoord worden. Ongezien bieden op auto's heeft geen zin, hetzelfde geld voor laatste prijs aanvragen, ook hier zullen we niet op antwoorden.
ALLEEN OP AFSPRAAK GEOPEND !! VOOR BEZICHTIGING ALTIJD EVEN BELLEN SVP !!
Al onze prijzen zijn rijklaar, zonder verdere bijkomende kosten. Biedingen en laagste prijs aanvragen zullen niet in behandeling genomen worden. Als u interesse heeft in een van onze occasions raden we aan om voordat u naar ons toe komt dit kenbaar te maken. Een afspraak maken voor een dag of enkele dagen later is mogelijk, maar de auto wordt pas definitief gereserveerd als u van huis vertrekt. Daarom graag voor vertrek altijd nog even contact opnemen of de auto dan nog beschikbaar is. Wij zullen dan gedurende uw reistijd de auto voor u reserveren.
Inruil, verzekering en financiering is mogelijk. Voor vragen of informatie kunt u ons telefonisch bereiken op 06-45 86 46 86.
Wij zijn telefonisch bereikbaar van maandag t/m zaterdag tussen 9.30 uur en 17.30 uur. Buiten deze tijden kunt u ons een sms, whatts app of email sturen naar 06-45 86 46 86 of info@autosalesbrabant.nl.
Ondanks dat wij ons best doen om alle informatie in de advertenties juist weer te geven, kunnen er geen rechten worden ontleend aan fouten in opties & accessoirelijst door druk en/of plaatsingsfouten. Houdt u dus rekening, om bij aanschaf, de voor u belangrijke opties en accessoires te controleren of deze aanwezig zijn om teleurstelling achteraf te voorkomen.
Ons bezoekadres is:
Auto Sales Brabant
Franse Akker 24 B
4824AK Breda
0645864686
info@autosalesbrabant.nl
www.autosalesbrabant.nl/
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | MPV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.598 cc |
| Max. vermogen | 97 kW (132 pk) |
| Max. koppel | 160 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.440 x 1.790 x 1.630 mm |
| Draaicirkel | 11,2 m |
| gewicht | 1.395 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.125 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.300 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 450 kg |
| Inhoud bagageruimte | 484 l |
| Inhoud brandstoftank | 60 l |
| Topsnelheid | 185 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 11,7 s |
| Actieradius | 882 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 8,6 l/100km (1 op 11,6) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 5,8 l/100km (1 op 17,2) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6,8 l/100km (1 op 14,7) |
| CO2-uitstoot | 158 g/km |
| Energielabel | C |
Opties
Auto Sales Brabant
Franse Akker 244824 AK Breda
























