
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Toyota Corolla Cross
Hybrid 180 Executive
€ 45.950202519.893 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 29 augustus 2025 |
| APK | 29 augustus 2029 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 48.397 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 226 - € 247 |
Omschrijving
Geadverteerde prijzen zijn rijklaar prijzen inclusief afleverbeurt, nieuwe APK, Pechhulp Europa en 12 maanden BOVAG-garantie tenzij anders specifiek vermeldt.
Het inruilen van uw huidige auto is uiteraard bespreekbaar. Het is ook mogelijk om de nieuwe auto tegen gunstige voorwaarden in termijnen te betalen. Wij bieden u de mogelijkheid om via ons de auto te verzekeren waarbij u profiteert van een zeer gunstig tarief met daarbij vele voordelen.
Vraag hiervoor naar de voorwaarden bij onze specialisten.
Wijzigingen, zet- en typefouten voorbehouden.
Aanvullende opties en accessoires
- kunstlederen/alcantara bekleding
- lichtmetalen velgen 10-spaaks 18"
- Navigatiesysteem full map
- voorstoelen verwarmd
- achteruitrij assistent
- Audio installatie premium
- automatische snelheids begrenzing
- Autonomous Emergency Braking
- binnenspiegel automatisch dimmend
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- chroom delen exterieur
- draadloze telefoonlader
- Extra getint glas
- hoofdsteunen actief
- koplampreiniging
- lederen interieurdelen
- Lendesteun(en) elektrisch verstelbaar
- multimedia scherm middel
- parkeersensor voor en achter
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Rijstrooksensor met correctie
- ruitensproeiers verwarmbaar
- schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- smartphone entry
- uitstap waarschuwing
- Volledig digitaal instrumentenpaneel groot
- zwarte glans (piano)lak interieur afwerking
Meer informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 550 kg
Wielbasis: 264 cm
Interieurkleur: Zwart volleder
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Beschikbare afleverpakketten:
- Standaard (inbegrepen): Dit afleverpakket bevat: Nieuwe APK
- BOVAG 12 maanden (zonder meerprijs): Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Standaard"): BOVAG garantie (12 maanden); Nieuwe APK; Pechhulp Europa 12 maanden
- Toyota Plus 24 maanden (€ 599 meerprijs): Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Standaard"): Toyota Plus Hybride Occasion; Nieuwe APK
EU verantwoordelijke: Toyota Nederland Postbus 212 4940 AE Raamsdonksveer, NL 08000369 www.toyota.nl info@toyota.nl
Specificaties
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.987 cc |
| Max. vermogen | 131 kW (178 pk) |
| Max. koppel | 190 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.460 x 1.830 x 1.620 mm |
| Draaicirkel | 10,4 m |
| gewicht | 1.420 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.970 kg |
| Trekgewicht geremd | 750 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 425 - 1.337 l |
| Inhoud brandstoftank | 43 l |
| Topsnelheid | 180 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 7,4 s |
| Actieradius | 843 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,1 l/100km (1 op 19,6) |
| CO2-uitstoot | 114 g/km |
| Energielabel | B |
Opties
Mengelers Toyota Landgraaf
Baanstraat 1296372 AE Landgraaf
































