

Toyota Corolla Cross
Hybrid 140 Dynamic, Trekhaak, Stuur & Stoelverwarming, BSM!
€ 42.66120264.250 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 3 maart 2026 |
| APK | 13 maart 2030 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 42.667 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 226 - € 247 |
..Prachtige Toyota Corolla Cross 140pk Dynamic in de kleur Night Sky Black. Wij hebben deze Corolla Cross voorzien van een trekhaak, ideaal voor de fietsendrager en tot wel 750 kg trekgewicht! Deze Corolla Cross zit bomvol opties, denk hierbij aan: Blind Spot Monitor, Stuur & Stoelverwarming, Parkeersensoren voor en achter, Parkeerhulpcamera, Cruise & Climate control, Apple Carplay/Android Auto, Elektrische achterklep en nog veel meer!
Profiteer maximaal op deze Toyota en maak gebruik van € 2.500 Demovoordeel! Rijklaar kost deze € 45.161,- . Nu rijklaar bij Van Ekris inclusief Demovoordeel € 42.661,-.
Geniet nu, betaal zoals jij wilt met Toyota Betaalplan.
Boetevrij aflossen, slottermijn mogelijk en een aantrekkelijke rente vanaf 7,94%*!
*Vraag naar de actievoorwaarden
Op deze nieuwe Toyota zit tot 10 jaar garantie of tot 200.000 km.
Nieuw: Ja
Modelcode: 2025
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 18
Vooras: Bandenprofiel links: 7 mm; Bandenprofiel rechts: 7 mm
Achteras: Bandenprofiel links: 7 mm; Bandenprofiel rechts: 7 mm
Laadvermogen: 585 kg
Wielbasis: 264 cm
Interieurkleur: Zwart
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Technische staat: goed
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
BOVAG Afleverbeurt: Ja
EU verantwoordelijke: Toyota Nederland Postbus 212 4940 AE Raamsdonksveer, NL 08000369 www.toyota.nl info@toyota.nl
Airconditioning: werkt
Storingsmelding: Nee
Bandenset: Zomerbanden
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 8 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.800 cc |
| Max. vermogen | 103 kW (140 pk) |
| Max. koppel | 185 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.460 x 1.830 x 1.620 mm |
| Draaicirkel | 10,4 m |
| gewicht | 1.355 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.940 kg |
| Trekgewicht geremd | 750 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 725 kg |
| Inhoud bagageruimte | 436 l |
| Inhoud brandstoftank | 36 l |
| Topsnelheid | 170 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 9,9 s |
| Actieradius | 720 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,0 l/100km (1 op 20,0) |
| CO2-uitstoot | 113 g/km |
| Energielabel | B |




