
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Toyota Corolla Cross
Hybrid 180 Executive, Facelift, Blind Spot, Parkeersensoren, Leder, Treeplanken
€ 45.950202510.500 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Bruin (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 29 augustus 2025 |
| APK | 29 augustus 2029 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 48.947 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 226 - € 247 |
Omschrijving
De Corolla Cross heeft een facelift ondergaan. Zie hier het 2025 model Corolla Cross Hybrid 180 Executive in de nieuwe kleur 'Mud Bath Metallic met zwart dak'. Wat is hij mooi geworden hè! Deze auto is onder andere voorzien van:
- 360 graden panoramische camera
- Intelligente parkeersensoren voor en achter
- Stoelverwarming
- Horizontale LED-strip tussen de koplampen
- bestuurderstoel elektrisch verstelbaar
- JBL premium audio systeem
- Stoelbekleding van zwart geperforeerd volleder
- Treeplanken
- en nog veel meer
Wij rijden met deze auto als demonstratiewagen, bel voor de actuele kilometerstand naar 0297-230350 of mail naar verkoop.mijdrecht@vanekris.nl
Interesse? Neem dan contact met ons op voor het maken van een afspraak. De getoonde prijs is incl. garantie en onderhoud t.w.v. € 599,-, hiervoor ontvangt u het volgende: Toyota garantie tot 10 jaar*, Volledige onderhoudsbeurt, geldige APK, registratie, volledige poetsbeurt en reiniging van het interieur, halve tank brandstof en pechhulp pas 24/7 Europa.
*Vraag naar de garantievoorwaarden
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- Lichtmetalen velgen multi-spaaks 18"
- Mud Bath (4Z2)
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- buitenspiegels in andere kleur
- Extra getint glas
- LED mistlampen
- verlichte grille/strip
Infotainment
- Audio installatie premium
- draadloze telefoonlader
- multimedia scherm klein
Interieur & Comfort
- voorstoelen verwarmd
- binnenspiegel automatisch dimmend
- hemelbekleding donker
Veiligheid
- achteruitrij assistent
- actieve noodgeval assistent
- automatische snelheids begrenzing
- Autonomous Emergency Braking
- bots herkenning en activatie
- centrale airbag voor
- parkeersensor voor en achter
- Rijstrooksensor met correctie
- uitstap waarschuwing
Overig
- Alu Dorpelinstaplijsten
- Laadvloerbeschermer Kofferbak
- Bandenreparatieset
- Instructieboekjes aanwezig
- Lendesteun(en) elektrisch verstelbaar
- Onderhoudsboekje (fysiek)
- Reservewiel
- Rookvrij
- Volledige dealeronderhoudshistorie beschikbaar
Meer informatie
Algemene informatie
Nieuw: Ja
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 18
Laadvermogen: 550 kg
Wielbasis: 264 cm
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Staat
Technische staat: goed
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket (à € 599): Toyota Approved Occasion
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Toyota Nederland Postbus 212 4940 AE Raamsdonksveer, NL 08000369 www.toyota.nl info@toyota.nl
Overige informatie
Airconditioning: werkt
Storingsmelding: Nee
Bandenset: Zomerbanden
Specificaties
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Bruin (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 2.000 cc |
| Max. vermogen | 132 kW (180 pk) |
| Max. koppel | 206 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.460 x 1.830 x 1.620 mm |
| Draaicirkel | 10,4 m |
| gewicht | 1.420 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.970 kg |
| Trekgewicht geremd | 750 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 425 - 1.337 l |
| Inhoud brandstoftank | 43 l |
| Topsnelheid | 180 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 7,7 s |
| Actieradius | 843 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,1 l/100km (1 op 19,6) |
| CO2-uitstoot | 114 g/km |
| Energielabel | B |
Opties
Automobielbedrijf Van Ekris Mijdrecht B.V.
Industrieweg 483641 RM Mijdrecht











































