
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Toyota Corolla Cross
Hybrid 180 GR Sport, Apple Carplay, Android auto, JBL Audio, Panoramisch Dak, Parkeercamera, Parkeersensoren,

Toyota Corolla Cross
Hybrid 180 GR Sport, Apple Carplay, Android auto, JBL Audio, Panoramisch Dak, Parkeercamera, Parkeersensoren,
€ 47.94020257.900 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 14 november 2025 |
| APK | 14 november 2029 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 48.220 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 226 - € 247 |
Omschrijving
De Corolla Cross Hybrid 180 GR Sport in de kleur, Storm Grey Metallic met een Zwart dak is prachtig, Stoer, Robuust, Buiten dat is die ook nog eens rijk uitgerust! Zo heeft de auto, Het GR Sport pakket, Zo zijn de stoelen met speciale GR Stiksels, Het prachtige GR Logo op het stuur en natuurlijk veel meer! Zoals, Apple Carplay, Android Auto, Blind spot monitor, Parkeersensoren voor / achter, 2 Draadloze telefoon opladers, Stoelverwarming voor, Schakelmogelijkheid op het stuur Adaptive Cruise Control, Panorama Dak En nog veel meer!
Wij rijden met deze auto dus vraag naar de beschikbaarheid / actuele kilometerstand.
..Interesse? Neem dan contact met ons op voor het maken van een afspraak. De getoonde prijs is incl. van Ekris 12 maanden BOVAG garantie t.w.v. € 599,-. hiervoor doen wij het volgende: 12 maanden BOVAG garantie, onderhoud inclusief aanvullende werkzaamheden, geldige APK, registratie, volledige poetsbeurt en reiniging van het interieur, halve tank brandstof en pechhulp pas 24/7 Europa.
Op deze nieuwe Toyota tot 10 jaar Garantie of tot 200.000 km.
*Vraag naar de garantievoorwaarden
Geniet nu, betaal zoals jij wilt met Toyota Betaalplan.
Boetevrij aflossen, slottermijn mogelijk en een aantrekkelijke rente.
*Vraag naar de actievoorwaarden
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- Lichtmetalen velgen 5-spaaks 19"
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- buitenspiegels in andere kleur
- Extra getint glas
- LED mistlampen
Infotainment
- Audio installatie premium
- draadloze telefoonlader
- multimedia scherm klein
Interieur & Comfort
- schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- voorstoelen verwarmd
- binnenspiegel automatisch dimmend
- hemelbekleding donker
Veiligheid
- achteruitrij assistent
- actieve noodgeval assistent
- automatische snelheids begrenzing
- Autonomous Emergency Braking
- bots herkenning en activatie
- centrale airbag voor
- parkeersensor voor en achter
- Rijstrooksensor met correctie
- uitstap waarschuwing
Overig
- Lendesteun(en) elektrisch verstelbaar
Meer informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 555 kg
Wielbasis: 264 cm
Interieurkleur: zwart halfleder met Ultrasuede
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Beschikbare afleverpakketten:
- Van Ekris 12 maanden BOVAG garantie (inbegrepen à € 599):
- Geldige APK en registratie
- 12 maanden BOVAG garantie
- Onderhoud inclusief aanvullende werkzaamheden
- Volledige poetsbeurt en reiniging van het interieur
- Halve tank brandstof
- Pechhulp pas 24/7 Europa
- Van Ekris voordeel pas
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden) - Toyota Approved Occasion (zonder meerprijs):
• Tot 10 jaar garantie*
• Volledige onderhoudsbeurt
• Hybride Zekerheidscontrole (bij Hybrid van 5 tot 15 jaar)
• Volledige poetsbeurt en reiniging van het interieur
• Halve tank brandstof
• Pechhulp Pas 24/7 Europa
• Van Ekris voordeel pas
*Vraag naar de garantievoorwaarden
EU verantwoordelijke: Toyota Nederland Postbus 212 4940 AE Raamsdonksveer, NL 08000369 www.toyota.nl info@toyota.nl
Basiskleur: grijs / zwart
Specificaties
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 2.000 cc |
| Max. vermogen | 132 kW (180 pk) |
| Max. koppel | 206 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.460 x 1.830 x 1.620 mm |
| Draaicirkel | 10,4 m |
| gewicht | 1.415 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.970 kg |
| Trekgewicht geremd | 750 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 425 - 1.337 l |
| Inhoud brandstoftank | 43 l |
| Topsnelheid | 180 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 7,7 s |
| Actieradius | 843 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,1 l/100km (1 op 19,6) |
| CO2-uitstoot | 117 g/km |
| Energielabel | B |
Opties
Automobielbedrijf Van Ekris Waddinxveen B.V.
Coenecoop 2602741 PL Waddinxveen
















































