

Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Kenmerken
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 27 februari 2018 |
| APK | 12 februari 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 32.969 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 226 - € 247 |
Omschrijving
***Deze auto staat op de Locatie: Reinier de Graafweg 2A te Delft 015-5150020 ***
DIGO is al 60 jaar een begrip in de regio en ver daar buiten. Wij hebben 250 occasions op voorraad verdeeld over 2 vestigingen te Delft. Meer weten? www.digodelft.nl
U rijdt gemakkelijk, comfortabel en zonder zorgen met deze Toyota C-HR. Het is een auto van het bouwjaar 2018. Mooier kan het eigenlijk niet: de combi van elektromotor en verbrandingsmotor. Met deze hybride Toyota C-HR kunt u alle kanten op. Lekker hoor, die verwarmbare voorstoelen. Helemaal op koude dagen. Tot de uitrusting behoren ook 18 inch lichtmetalen velgen, LED-dagrijverlichting, donker getint glas achter, in delen neerklapbare achterbank en verstelbare lendensteunen.
Kinderfietsje niet gezien bij het inparkeren? Dat gebeurt u nooit meer. Daar zorgt de achteruitrijcamera wel voor! Met adaptive cruise control houdt deze auto automatisch afstand tot uw voorligger. Een belangrijke veiligheidsvoorziening is de bediening van het audio-installatiesysteem en het full map navigatiesysteem via knoppen op het stuur. Dab-ontvangst geeft daarbij een kraakheldere ontvangst. Nooit meer te warm of te koud. De automatische airconditioning zorgt altijd voor de temperatuur die u kiest. Om de veiligheid onderweg te verhogen, heeft deze Toyota zowel een automatisch inschakelbare verlichting als een regensensor aan boord, zodat hij zelf de verlichting en de ruitenwissers kan inschakelen. De uitrusting van deze auto is met keyless entry, automatisch dimmende binnenspiegel, lederen stuur en centrale deurvergrendeling met afstandsbediening behoorlijk compleet.
Zoals u mag verwachten van deze Toyota C-HR is hij uitgerust met een reeks aan actieve veiligheidssystemen. De actuele snelheidslimiet, een inhaalverbod en andere verkeersborden. De verkeersborddetectie ondersteunt u tijdens elke rit. Keep your lane? Het Lane-keeping systeem zorgt er automatisch voor. De Brake Assist geeft een maximale boost aan het remsysteem in een noodsituatie. Zo verkort u de remweg en verkleint u de kans op ongelukken. De veiligheid van deze auto wordt verder verhoogd door hill hold functie en bandenspanningcontrolesysteem.
Wilt u deze auto zelf ervaren? Neem dan contact op met een van onze medewerkers.
Deze advertentie is met de grootst mogelijke zorg gemaakt. Het is echter mogelijk dat in de advertentietekst bepaalde opties en/of accessoires abuis verkeerd zijn vermeld. Mochten bepaalde opties of accessoires essentieel voor u zijn vraag er dan naar bij de aankoop.
Direct online bestellen kan natuurlijk ook. ( vanaf 10.000 met het BOVAG pakket)
Alleen bij een online bestelling :
* Gratis thuisbezorgd.
* Altijd met de beste voorwaarden
* Altijd met 14 dagen bedenktijd regeling ( vraag de voorwaarden)
Openingstijden showroom
Maandag t/m vrijdag : 09.00 – 18:00 uur
Vrijdag: 19.00 – 21:00 uur
Zaterdag: 10.00 – 17:00 uur
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Extra getint glas
Infotainment
- Navigatiesysteem full map
- Audio-installatie
Interieur & Comfort
- voorstoelen verwarmd
- binnenspiegel automatisch dimmend
- lendesteunen (verstelbaar)
Veiligheid
- Autonomous Emergency Braking
- hoofdsteunen actief
Overig
- Privacy glas
- Bandenreparatieset
- Instructieboekjes aanwezig
- Onderhoudsboekje (fysiek)
- Rookvrij
- Volledige dealeronderhoudshistorie beschikbaar
Meer informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2016 - 2020
Asconfiguratie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Vooras: Bandenprofiel links: 4 mm; Bandenprofiel rechts: 4 mm
Achteras: Bandenprofiel links: 4 mm; Bandenprofiel rechts: 4 mm
Maten en gewichten
Laadvermogen: 465 kg
Wielbasis: 264 cm
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu
CO₂-uitstoot (NEDC): 87 g/km
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 3,8 l/100km (1 op 26,3)
Brandstofverbruik in de stad (NEDC): 3,4 l/100km (1 op 29,4)
Brandstofverbruik op de snelweg (NEDC): 4 l/100km (1 op 25,0)
Staat
Technische staat: goed
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Beschikbare afleverpakketten:
BASIS PAKKET (inbegrepen):
Een geldige APK
Een basis poetsbeurt buitenzijde
Een basis Interieur reiniging binnenzijde
Alle vloeistoffen op fabrieksniveau
Een technische basischeck auto en carrosserie van 35 puntenZekerheidspakket (€ 595 meerprijs):
APK minimaal 6 maanden
Standaard onderhoudsbeurt
12 maanden wettelijke garantie
Banden minimaal 2.5 mm
Technische inspectie op 150 punten
Volledig gepoetst exterieur
Volledige reiniging InterieurTOYOTA Aflever pakket (€ 895 meerprijs):
APK minimaal 12 maanden
Onderhoudsbeurt volgens voorschrift van het merk
12 maanden BOVAG garantie
Banden minimaal 2.5 mm
Technische inspectie op 150 punten
Volledig gepoetst exterieur
Volledige reiniging Interieur
Nieuwe matten set
halve tank brandstof
BOVAG 40 punten check
Vervangend vervoer bij garantie
Minimaal 1 jaar of 10.000 km onderhoudsvrij
Bij elektrisch :Inclusief SOH rapportPREMIUM Aflever pakket (€ 1.695 meerprijs):
APK minimaal 12 maanden
Onderhoudsbeurt volgens voorschrift van het merk
18 maanden BOVAG garantie
Banden minimaal 2.5 mm
Technische inspectie op 150 punten
Volledig gepoetst exterieur
Volledige reiniging Interieur
Nieuwe matten set velours
Volle tank brandstof
BOVAG 40 punten check
Vervangend vervoer bij garantie
Minimaal 1 jaar of 10.000 km onderhoudsvrij
Bij elektrisch :Inclusief SOH rapport
Airco reiniging
Waxoyl behandeling exterieur
Waxoyl behandeling interieur
Veiligheidspakket met
Gevarendriehoek
Reserve lampen set
Veiligheidshamer
EHBO-Tas
Tot 10 jaar garantie/180.000 km via onze Polis, vraag de voorwaarden.
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Toyota Nederland Postbus 212 4940 AE Raamsdonksveer, NL 08000369 www.toyota.nl info@toyota.nl
Overige informatie
Basiskleur: grijs / zwart
Airconditioning: werkt
Storingsmelding: Nee
Bandenset: Zomerbanden


Pierre (53) kocht zijn Toyota C-HR zonder proefrit:...
- Klokje rond
Specificaties
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 7 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.798 cc |
| Max. vermogen | 90 kW (123 pk) |
| Max. koppel | 142 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.360 x 1.800 x mm |
| gewicht | 1.395 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.860 kg |
| Trekgewicht geremd | 725 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 725 kg |
| Inhoud brandstoftank | 43 l |
| Topsnelheid | 170 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 11,0 s |
| Actieradius | 1.131 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 3,4 l/100km (1 op 29,4) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 4,0 l/100km (1 op 25,0) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 3,8 l/100km (1 op 26,3) |
| CO2-uitstoot | 87 g/km |
| Energielabel | A |
Opties
Autobedrijf DIGO
Reinier de Graafweg 22625 DA Delft













