
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Toyota C-HR / C-HR+
First Edition 77 kWh Inruilpremie €2.000,- BSM, Apple Carplay/Android Auto, Stoel & Stuur verwarming!

Toyota C-HR / C-HR+
First Edition 77 kWh Inruilpremie €2.000,- BSM, Apple Carplay/Android Auto, Stoel & Stuur verwarming!
€ 42.39620261.606 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 10 maart 2026 |
| APK | 10 maart 2030 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 42.655 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 252 - € 276 |
Omschrijving
Net op de markt... Deze super stoere C-HR+ First Edition 2WD in de kleur Night Sky Black heeft een accupakket van maar liefst 77 kWh en beschikt daardoor over een indrukwekkend rijbereik van 607 km (WLTP). In combinatie met de nieuwste technische snufjes kun je met deze elektrische auto moeiteloos op vakantie of hem perfect gebruiken voor dagelijks woon-werkverkeer.
Het navigatiesysteem van deze C-HR+ navigeert je langs beschikbare laadstations en toont actuele informatie over de beschikbaarheid. Daarnaast wordt de accu automatisch op de juiste temperatuur gebracht, zodat je direct tot 150 kW (DC) kunt snelladen wanneer dat mogelijk is.
Naast deze technologieën is deze First Edition uitvoering rijk uitgerust met luxe en comfort, zoals onder andere: Electrische achterklep, Parkeersensoren voor en achter, Parkeerhulpcamera, Apple Carplay / Android Auto en nog veel meer!
Benieuwd? Kom hem dan zeker bewonderen in de showroom en laat je door één van onze adviseurs informeren over elektrisch rijden!
Profiteer maximaal op deze Toyota en maak gebruik van € 2.000. Rijklaar kost deze € 44.215,- . Nu rijklaar bij Van Ekris inclusief inruilpremie € 42.215,-.
Geniet nu, betaal zoals jij wilt met Toyota Betaalplan.
Boetevrij aflossen, slottermijn mogelijk en een aantrekkelijke rente vanaf 7,84%*!
*Vraag naar de actievoorwaarden
**De overstap naar een elektrische auto is een nieuwe ervaring en soms even wennen. Maar met van Ekris sta je er niet alleen voor!**
Na de aflevering verzorgen wij een individuele EV-coaching waarbij we je helpen om onze geavanceerde technologie optimaal te benutten zodat jij het maximale uit je nieuwe elektrische Toyota haalt.****
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- 20” two-tone lichtmetalen velgen, 5-dubbel-spaaks
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Extra getint glas
- geluidsisolerend glas
Infotainment
- draadloze telefoonlader
- multimedia scherm klein
- telefoonintegratie
- Volledig digitaal instrumentenpaneel groot
Interieur & Comfort
- voorstoelen verwarmd
- binnenspiegel automatisch dimmend
- geluidsimulator
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
Veiligheid
- achteruitrij assistent
- actieve noodgeval assistent
- automatische snelheids begrenzing
- Autonomous Emergency Braking
- Stuurhulp
- uitstap waarschuwing
- uitwijk assistent
Overig
- Lendesteun bestuurdersstoel elektrisch verstelbaar
- oplaadmogelijkheid
Meer informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 660 kg
Wielbasis: 275 cm
Accu snellaadtijd (10%-80%): 28 minuten
Actieradius: 607 km
Interieurkleur: Zwart
Beschikbare afleverpakketten:
- Toyota NIEUW (inbegrepen à € 325):
De prijs is inclusief:
- Volle tank brandstof.
- Complete poetsbeurt. - ViaBOVAG (Nieuw) (zonder meerprijs):
- Bovag 40-Puntencheck
- Bovag Afleverbeurt
- Bovag garantie 12 maanden
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Toyota NIEUW"): BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt - Toyota EV Nieuw (zonder meerprijs):
De prijs is inclusief:
- Volle EV Accu.
- Complete poetsbeurt.
EU verantwoordelijke: Toyota Nederland Postbus 212 4940 AE Raamsdonksveer, NL 08000369 www.toyota.nl info@toyota.nl
Specificaties
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | Automatisch |
| Max. vermogen | 165 kW (225 pk) |
| Max. koppel | 269 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.530 x 1.870 x 1.595 mm |
| Draaicirkel | 11,0 m |
| gewicht | 1.860 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.520 kg |
| Trekgewicht geremd | 750 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 416 - 1.207 l |
| Topsnelheid | 160 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 7,3 s |
| Actieradius | 607 km |
| Energielabel | A |
Opties
Van Ekris Leiderdorp B.V.
Touwbaan 222352 CZ Leiderdorp































