
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Toyota C-HR / C-HR+
First Edition 77 kWh range 607km
€ 41.88020266.000 km
€ 41.880
€ 34.711excl. BTW
| Bouwjaar | 2026 |
| KM stand | 6.000 |
- Eerste eigenaar
- BOVAG Garantie
- Toyota Plus
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 12 maart 2026 |
| APK | 12 maart 2030 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 41.760 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 252 - € 276 |
Omschrijving
Onverwoestbaar in reputatie, betrouwbaar onderweg en helemaal klaar voor de toekomst. Dat is Toyota. 'Let's go places'. Eindelijk elektrisch rijden? Deze auto is voorzien van een elektromotor. Dus stil, schoon én snel! Deze auto is bijna nieuw, ondanks dat hij uit 2026 komt; hij heeft slechts 1800 kilometer afgelegd. De krachtige motor geeft deze Toyota uitstekende prestaties. Winters instappen is er niet meer bij dankzij de stoelverwarming. Een handige voorziening op deze auto is de elektrische achterklep die je op afstand kunt openen. Tot de uitrusting van deze Toyota behoren ook 20 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, geluidsisolerende ramen, dakspoiler, in delen neerklapbare achterbank en LED-achterlichten.
Nooit meer parkeerschade dankzij de achteruitrijcamera. Spraaksturing maakt het eenvoudiger en veiliger om deze auto onderweg te bedienen. De conditie van deze auto is 24/7 inzichtelijk dankzij Connected Services. Ook praktisch: deze auto is voorzien van een eigen navigatiesysteem. Aan boord van deze Toyota C-HR+ is een achteropkomend verkeer waarschuwing voor extra veiligheid. Ook kruisend verkeer detectie, electronic climate control, draadloos opladen, DAB ontvangst, regensensor en keyless entry zijn aan boord.
Geavanceerde veiligheidssystemen kijken tijdens elke rit met je mee en schatten continu de risico's in. Wat deze auto ook kan, is lezen. Hij 'leest' voor jou de verkeersborden tijdens de rit en attendeert je erop door ze op het dashboard te projecteren. Een camera houdt de juiste koers binnen de rijstrook in de gaten en het Lane-keeping systeem corrigeert bij afwijkingen. De veiligheidssystemen in deze auto nemen het zelfs waar als de bestuurder tekenen van vermoeidheid vertoont, en waarschuwen dan met een duidelijk signaal. Je bent mede dankzij dodehoekdetectie, hill hold functie, autonoom remsysteem en bandenspanningcontrolesysteem steeds veilig onderweg.
Dit is het moment om te switchen naar elektrisch rijden. Ga je mee? Bel nu voor een afspraak en maak een proefrit!
Aanvullende opties en accessoires
Interieur
- Voorstoelen verwarmd
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Stuur verstelbaar
Veiligheid
- Autonomous Emergency Braking
- uitwijk assistent
Overige
- actieve noodgeval assistent
- kunstlederen/stof bekleding
- Stuurhulp
- automatische snelheidsbegrenzing ISA
- Bluetooth
- Draadloze telefoonlader
- Extra getint glas achter
- geluidsimulator
- Geluidsisolerend glas
- Lendesteun bestuurdersstoel elektrisch verstelbaar
- multimedia scherm standaard
- Oplaadmogelijkheid
- smartphone integratie
- Uitparkeer waarschuwing
- uitstap waarschuwing
- Volledig digitaal instrumentenpaneel groot
Meer informatie
Algemene informatie
Modelreeks: nov. 2025 - 2026
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Actieradius: 607 km
Laadvermogen: 660 kg
Wielbasis: 275 cm
Interieur
Interieurkleur: Antraciet
Verbruik
Gemiddeld elektriciteitsverbruik: 134 kWh/100km
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Garantie
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
BOVAG Afleverbeurt: Ja
Afleverpakketten
Optioneel afleverpakket (zonder meerprijs): Toyota Approved: • 12 maanden "Toyota approved" garantie (Tot 10 jaar verlengbaar*) • 24/7 Pechhulp Europa dekking • Garantiedekking heel NL • 14 dagen tot max. 1000 KM omruilgarantie • Tenaamstelling/vrijwaring • Reiniging in- & exterieur • Hybride Zekerheid Controle • Toyota kwaliteitschecklist • Gecontroleerde KM-stand • Vloeistoffencheck & bijvullen • Poetsbeurt • Onderhoud conform schema • Nieuwe APK • Gratis vervangend vervoer Ja** *Informeer naar de geldende voorwaarden **Bij reparaties die langer dan 24 uur duren. Gratis vervangend vervoer kent een maximale duur van 72 uur.
Dit afleverpakket bevat: Toyota Approved Occasions; BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; Nieuwe APK
Productveiligheid
Fabrikant: Louwman Hoofddorp Smaragdlaan 1 2132VX HOOFDDORP, NL 0235555960 http://www.louwman.nl marketing@louwman.nl
Bedrijfsinformatie
Wij zijn Louwman.
100 jaar geleden zijn we begonnen met een passie om mensen te bewegen. Wij zijn een familiebedrijf dat zich niet laat leiden door de waan van de dag en altijd kiest voor lange termijn relaties met klanten, leveranciers en personeel.
Wij begrijpen dat het laten onderhouden, repareren of kopen van een auto al spannend genoeg is. Dat doen wij daarom zonder fratsen, gebaseerd op vertrouwen. We kiezen er bewust voor om alles wat we doen buitengewoon goed te doen. We kunnen daarvoor bouwen en vertrouwen op onze mensen. Dat is de reden dat onze klanten graag bij ons terugkomen.
Onze belofte aan jou is dat wij mobiliteit leuker, beter en makkelijker maken. Voor iedereen, een leven lang, in elke situatie en met elke vorm van vervoer. Mobility for life.
Specificaties
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | Automatisch |
| Max. vermogen | 165 kW (225 pk) |
| Max. koppel | 269 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.530 x 1.870 x 1.600 mm |
| Draaicirkel | 11,0 m |
| gewicht | 1.860 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.520 kg |
| Trekgewicht geremd | 750 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 416 - 1.207 l |
| Topsnelheid | 160 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 7,3 s |
| Actieradius | 607 km |
| Energielabel | A |
Opties
Louwman Toyota Hoofddorp
Smaragdlaan 12132 VX Hoofddorp




































