

Toyota C-HR / C-HR+
1.2 Executive
€ 16.4002017113.001 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Bruin (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 11 januari 2017 |
| APK | 20 januari 2027 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 30.090 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 199 - € 217 |
In het moderne verkeer hebt u achter het stuur van de Toyota C-HR altijd de controle. Deze auto komt uit 2017. Hij heeft een benzinemotor en een handgeschakelde zesversnellingsbak. Op koude en donkere dagen zijn de verwarmbare voorstoelen een uitkomst. Tot de uitrusting van deze Toyota behoren ook 18 inch lichtmetalen velgen, halflederen bekleding, LED-dagrijverlichting, extra getint glas, treeplanken en verstelbare lendensteunen.
Twijfelen hoeveel ruimte u achter de auto heeft? Met de achteruitrijcamera weet u altijd hoeveel centimeter! Adaptive cruise control houdt de ingestelde snelheid vast en houdt automatisch afstand tot uw voorligger. Waarheen gaat de reis? Het navigatiesysteem brengt u trefzeker ter plekke! Nooit meer te warm of te koud. De automatische airconditioning zorgt altijd voor de temperatuur die u kiest. Andere zender, andere muziek, meer volume? Met de audiobediening op het stuur is het makkelijk en veilig geregeld. Met DAB ontvangst, regensensor, keyless entry, automatisch dimmende binnenspiegel en lederen stuur is deze auto helemaal compleet.
Zoals u mag verwachten van deze Toyota C-HR is hij uitgerust met een reeks aan actieve veiligheidssystemen. Dat de auto steeds meer taken van de bestuurder overneemt, merkt u bijvoorbeeld aan het systeem voor verkeersbord-detectie in deze auto. Het Lane-keeping systeem doet precies wat nodig is: waarschuwen en corrigeren bij onbedoelde overschrijding van de rijstrooklijnen. De veiligheid van deze auto wordt verder verhoogd door autonoom remsysteem en bandenspanningcontrolesysteem.
Als u meer wilt weten over deze auto, dan vertellen we u dat graag. Belt of mailt u ons vandaag nog?
Neem voor meer informatie over deze occasion contact op met een van onze adviseurs via telefoonnummer 0478-514141 Inruil van uw huidige auto is altijd mogelijk.
Bij Oostendorp gaan we voor uw zorgeloze rijplezier. Kies voor een occasion van onze Oostendorp PLUS selectie met standaard 36 maanden / 45.000 kilometer garantie op basis van de BOVAG garantie voorwaarden. U herkent deze auto's aan het label rechtsonder op de eerste foto. Kijk op onze website voor onze gehele aanbod en uitgebreide fotoreportages. Oostendorp is officiële dealer van Toyota, BYD, Mazda, Hyundai, Suzuki, Honda, Kia en alle merken occasions. Bij een van onze 22 vestigingen in de regio Noord-Brabant, Noord-Limburg en Zuid-Gelderland slaagt u vast en zeker voor een nieuwe of gebruikte auto. We gaan ervoor! Vernoemde voertuigspecificaties zijn onder voorbehoud. Vraag onze verkoopadviseurs naar de voorwaarden.
Modelreeks: 2016 - 2020
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 495 kg
Wielbasis: 264 cm
CO₂-uitstoot (NEDC): 136 g/km
Fijnstofuitstoot: 1,2 mg/km
Emissieklasse: Euro 6
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 6 l/100km (1 op 16,7)
Technische staat: goed
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
EU verantwoordelijke: Toyota Nederland Postbus 212 4940 AE Raamsdonksveer, NL 08000369 www.toyota.nl info@toyota.nl
Airconditioning: werkt
Storingsmelding: Nee
Bandenset: All-seasonbanden
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Bruin (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.197 cc |
| Max. vermogen | 85 kW (116 pk) |
| Max. koppel | 185 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.360 x 1.800 x 1.565 mm |
| gewicht | 1.350 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.845 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.300 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 720 kg |
| Inhoud bagageruimte | 377 l |
| Inhoud brandstoftank | 50 l |
| Topsnelheid | 190 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 10,9 s |
| Actieradius | 833 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6,0 l/100km (1 op 16,7) |
| CO2-uitstoot | 136 g/km |
| Energielabel | D |




