
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Toyota C-HR / C-HR+
First Edition 77 kWh |Rijklaar|AllSeasonBanden|BTWauto|
€ 43.47520261.500 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 10 maart 2026 |
| APK | 10 maart 2030 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 41.760 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 252 - € 276 |
Omschrijving
Deze auto koopt u geheel rijklaar met afleveringsbeurt + Pechhulp EU voor 12 maanden/15.000km + APK + 12 maanden BOVAG garantie tenzij anders vermeld in de advertentie.
Het inruilen van uw huidige auto is uiteraard bespreekbaar. Het is ook mogelijk om de nieuwe auto tegen gunstige voorwaarden in termijnen te betalen. Wij bieden u de mogelijkheid om via ons de auto te verzekeren waarbij u profiteert van een zeer gunstig tarief met daarbij vele voordelen.
Vraag hiervoor naar de voorwaarden bij onze specialisten.
Wijzigingen, zet- en typefouten voorbehouden.
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- 20” two-tone lichtmetalen velgen, 5-dubbel-spaaks
- Manhattan Grey (1H5)
- Extra getint glas
- geluidsisolerend glas
Infotainment
- draadloze telefoonlader
- multimedia scherm klein
- telefoonintegratie
- Volledig digitaal instrumentenpaneel groot
Interieur & Comfort
- voorstoelen verwarmd
- binnenspiegel automatisch dimmend
- geluidsimulator
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
Veiligheid
- achteruitrij assistent
- actieve noodgeval assistent
- automatische snelheids begrenzing
- Autonomous Emergency Braking
- Stuurhulp
- uitstap waarschuwing
- uitwijk assistent
Overig
- all season banden
- Lendesteun bestuurdersstoel elektrisch verstelbaar
- oplaadmogelijkheid
Meer informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Actieradius: 607 km
Laadvermogen: 660 kg
Wielbasis: 275 cm
Verbruik
Gemiddeld elektriciteitsverbruik: 13,3 kWh/100km
Garantie
Garantie: Fabrieksgarantie
Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket: Fabrieksgarantie: Inclusief afleverbeurt, nieuwe APK, Pechhulp Europa en poetsbeurt.
Dit afleverpakket bevat: Fabrieksgarantie; Nieuwe APK
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Toyota Nederland Postbus 212 4940 AE Raamsdonksveer, NL 08000369 www.toyota.nl info@toyota.nl
Overige informatie
Minimale laadtijd AC van % tot %: 462 min
Minimale laadtijd DC vanaf: 10
Minimale laadtijd DC tot: 80
Minimale laadtijd DC van 10% tot 80%: 28 min
Specificaties
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | Automatisch |
| Max. vermogen | 165 kW (225 pk) |
| Max. koppel | 269 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.530 x 1.870 x 1.595 mm |
| Draaicirkel | 11,0 m |
| gewicht | 1.860 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.520 kg |
| Trekgewicht geremd | 750 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 416 - 1.207 l |
| Topsnelheid | 160 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 7,3 s |
| Actieradius | 607 km |
| Energielabel | A |
Opties
Mengelers Toyota Venlo
Rudolf Dieselweg 285928 RA Venlo











