
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Toyota C-HR / C-HR+
First Edition 77 kWh | Matrix-LED | Elektr. klep | Tot 607km rijbereik |
€ 44.24520267.100 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 9 maart 2026 |
| APK | 9 maart 2030 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 43.110 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 252 - € 276 |
Omschrijving
Ondanks de grote zorg die wij besteden aan de op internet geplaatste auto specificaties en prijzen maken wij een voorbehoud op druk en zetfouten.
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- 20” two-tone lichtmetalen velgen, 5-dubbel-spaaks
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Extra getint glas
- geluidsisolerend glas
Infotainment
- draadloze telefoonlader
- multimedia scherm klein
- telefoonintegratie
- Volledig digitaal instrumentenpaneel groot
Interieur & Comfort
- voorstoelen verwarmd
- binnenspiegel automatisch dimmend
- geluidsimulator
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
Veiligheid
- achteruitrij assistent
- actieve noodgeval assistent
- automatische snelheids begrenzing
- Autonomous Emergency Braking
- Stuurhulp
- uitstap waarschuwing
- uitwijk assistent
Overig
- Lendesteun bestuurdersstoel elektrisch verstelbaar
- oplaadmogelijkheid
Meer informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 660 kg
Wielbasis: 275 cm
Accu snellaadtijd (10%-80%): 28 minuten
Actieradius: 607 km
Interieurkleur: Zwart synthetisch leder / stof
Beschikbare afleverpakketten:
- Standaard (inbegrepen): Wettelijke garantie, geldige APK, en RDW-leges.
- Bovag garantie (zonder meerprijs): Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Standaard"): BOVAG garantie (12 maanden); Nieuwe APK; 12 maanden mobiliteitsgarantie, Halve tank brandstof, Onderhoud volgens fabrieksschema incl. eventueel aanvullende werkzaamheden, Volledige poetsbeurt en reiniging van het interieur
EU verantwoordelijke: Toyota Nederland Postbus 212 4940 AE Raamsdonksveer, NL 08000369 www.toyota.nl info@toyota.nl
Specificaties
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | Automatisch |
| Max. vermogen | 165 kW (225 pk) |
| Max. koppel | 269 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.530 x 1.870 x 1.595 mm |
| Draaicirkel | 11,0 m |
| gewicht | 1.860 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.520 kg |
| Trekgewicht geremd | 750 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 416 - 1.207 l |
| Topsnelheid | 160 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 7,3 s |
| Actieradius | 607 km |
| Energielabel | A |
Opties
Autobedrijf Strikwerda Heerenveen
Businesspark Friesland-West 538447 SL Heerenveen




































