

Toyota Aygo
1.0 VVT-i 69pk 5D x-cite
€ 6.9502017124.758 km
Handmatig
Benzine
Hatchback
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.



| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (4 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Datum eerste toelating | 22 februari 2017 |
| APK | 28 februari 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 14.925 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 70 - € 76 |
Constructiejaar: 2017-05
Laadvermogen: 410 kg
Wielbasis: 234 cm
Interieurkleur: Zwart
Emissieklasse: Euro 6
Beschikbare afleverpakketten:
Aan deze prijskaart kunnen geen rechten worden ontleend.
Onze occasion worden standaard geleverd met een pre-inspectie, vloeistof controle check en een geldige Apk.
Wenst u meer zekerheid? Voor meer zekerheid kunt U kiezen voor een van onze afleverpakketten: u kunt kiezen voor het Business Pakket á 495,- euro of Premium Pakket á 895,- euro. voor meer info Vraag de verkoper naar de voorwaarden.
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (4 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 998 cc |
| Max. vermogen | 51 kW (69 pk) |
| Max. koppel | 95 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.460 x 1.620 x 1.460 mm |
| Draaicirkel | 10,2 m |
| gewicht | 830 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.240 kg |
| Inhoud bagageruimte | 168 l |
| Inhoud brandstoftank | 35 l |
| Topsnelheid | 160 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 14,3 s |
| Actieradius | 853 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 5,0 l/100km (1 op 20,0) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 3,6 l/100km (1 op 27,8) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,1 l/100km (1 op 24,4) |
| CO2-uitstoot | 95 g/km |
| Energielabel | B |




