

Toyota Aygo X
1.0 VVT-i S-CVT Envy Automaat, Camera, Cruise, Navi
€ 17.995202225.748 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Bruin (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Datum eerste toelating | 27 juni 2022 |
| APK | 27 juni 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 23.234 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 92 - € 99 |
Alle technologie in de Toyota Aygo X is er op gericht om uw rit veilig en gemakkelijk te laten verlopen. Dit mooie exemplaar komt uit 2022. Op de teller van deze auto staat slechts 25748 kilometer. In deze Toyota vindt u een benzinemotor en een automatische transmissie. Tot de uitrusting van deze Toyota behoren ook 18 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, donker getint glas achter en in delen neerklapbare achterbank.
Zodra u naar de 'R' schakelt, gaat de achteruitrijcamera in werking en heeft u een perfect zicht op alles wat zich achter de auto afspeelt. Adaptive cruise control is veilig en comfortabel. De snelheidsregelaar houdt automatisch afstand tot het voertuig dat voor u rijdt. De ingebouwde Connected Services vertellen u via de app alles over de status van de auto. Locatie, onderhoudsstatus, brandstofpeil en nog veel meer! Het high performance audiosysteem is volledig afgestemd op de akoestiek van de auto; genieten dus! Op een drukke weg heeft u soms ogen in uw achterhoofd nodig. De sensoren aan de achterzijde nemen die functie over en geven een achteropkomend verkeer waarschuwing als een achterligger te dicht op u zit. Natuurlijk behoren navigatiesysteem, automatische airconditioning, DAB ontvangst, regensensor, lederen stuur en centrale deurvergrendeling met afstandsbediening ook tot de uitrusting van deze complete auto.
U geniet nog meer van het rijden met uw Toyota omdat u wordt beschermd door intelligente veiligheidssystemen. Onderweg fungeert de verkeersbord-detectie als het ware als uw bijrijder en attendeert u op de verkeersborden langs de weg. Indien u onbedoeld de rijstrook lijkt te verlaten, reageert het Lane-keeping systeem meteen en corrigeert. Het forward collision warning-systeem is constant alert en detecteert via sensor de afstand tot voorliggers. Wordt die te klein, dan volgt een automatische waarschuwing. In deze Toyota vinden we verder een hill hold functie, brake assist en bandenspanningcontrolesysteem.
Meer weten? Neem nu contact met ons op voor een afspraak.
Modelreeks: jan. 2021 - nov. 2025
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 410 kg
Wielbasis: 243 cm
Interieurkleur: Zwart
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2 (1 handzender)
Fabrikant: Wheelers Auto B.V. Berenkoog 63 1822BN ALKMAAR, NL 0723031100 http://www.wheelers-auto.nl info@wheelers-auto.nl
Kies uw garantie: ZEKER of ZEER ZEKER
Bij aankoop van een auto bij Wheelers Auto B.V. bieden wij twee aantrekkelijke afleverpakketten. Zo bepaalt u zelf hoeveel zekerheid u wenst.
✅ ZEKER – €595,-
Een compleet afleverpakket voor zorgeloos rijplezier.
NAP Check (gecontroleerde kilometerstand)
Afleverbeurt volgens onderhoudsschema
Tenaamstelling van de auto
130-punten technische check
APK minimaal 6 maanden geldig
Wheelers Huisgarantie – 3 maanden
Professionele reiniging (interieur + exterieur)
20 liter brandstof bij aflevering
Onderhoudsvrij: 12 maanden of 15.000 km*
?️ ZEER ZEKER – €995,-
Maximale zekerheid met uitgebreide garantie en 12 Maanden APK.
NAP Check
Afleverbeurt volgens onderhoudsschema
Tenaamstelling van de auto
130-punten technische check
APK minimaal 12 maanden geldig
BOVAG Garantie – 12 maanden
Professionele reiniging
20 liter brandstof bij aflevering
Onderhoudsvrij: 12 maanden of 15.000 km*
*Onderhoudsvrij betekent dat binnen de genoemde termijn geen reguliere onderhoudsbeurt nodig is.
Neem contact met ons op voor meer informatie of om direct uw afleverpakket te kiezen!
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Bruin (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | Automatisch |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 998 cc |
| Max. vermogen | 54 kW (74 pk) |
| Max. koppel | 93 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.700 x 1.740 x 1.530 mm |
| Draaicirkel | 9,4 m |
| gewicht | 950 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.360 kg |
| Inhoud bagageruimte | 189 - 1.009 l |
| Inhoud brandstoftank | 35 l |
| Topsnelheid | 151 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 14,8 s |
| Actieradius | 700 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,0 l/100km (1 op 20,0) |
| CO2-uitstoot | 113 g/km |
| Energielabel | B |




