

Toyota Aygo
1.0 VVT-i x-fun | Airco | 5-deurs | Elektrische ramen | Isofix
€ 7.850201777.330 km
Handmatig
Benzine
Hatchback
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Datum eerste toelating | 15 september 2017 |
| APK | 24 januari 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 12.905 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 70 - € 76 |
Laat u niets wijsmaken, deze Toyota Aygo biedt alles wat u van een auto verlangt. Zijn pittige prestaties dankt deze Toyota aan zijn compacte en zuinige motor.
U kunt tijdens de rit uw ogen steeds op de weg houden, want het audio-installatiesysteem kunt u bedienen vanaf het stuur. Ja, airconditioning is er natuurlijk ook in deze auto. Extra opties op deze auto zijn: isofix-aansluiting, centrale portiervergrendeling en verstelbaar stuur.
Pragmatisch en veilig als deze auto is, beschikt hij over diverse veiligheidssystemen. De brake assist zorgt voor een kortere remweg tijdens een noodstop. Met voorzieningen als hill hold functie en bandenspanningcontrolesysteem, bent u altijd veilig onderweg.
Interesse? Maak dan gauw een afspraak voor een proefrit.
Modelreeks: mei 2017 - mei 2018
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 425 kg
Wielbasis: 234 cm
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal eigenaren: 2
Leaseprijs: € 163 p/m (financial lease); informeer naar de mogelijkheden en voorwaarden
Fabrikant: Jilis Autobedrijven Gerdina's Hof 33 4191MX GELDERMALSEN, NL 0345820300 http://www.jilisautobedrijven.nl verkoop@jilisautobedrijven.nl
Jilis autobedrijven is een BOVAG erkend autobedrijf met twee vestigingen waar service en klanttevredenheid voorop staan. Niet voor niets scoren wij op klanten vertellen een 9,5 en 100% aanbeveling, dat willen wij graag zo houden! Al onze occasions zijn zorgvuldig geselecteerd en voldoen aan onze strenge criteria alvorens deze te koop worden aangeboden. Wij leveren de auto graag helemaal overeenkomstig uw wensen af! Als extra service werken wij met aanvullende afleverpakketten met bijvoorbeeld garantie, informeer naar de mogelijkheden! De verkoper adviseert u graag bij het maken van uw keuze. Het is verstandig om voor een bezichtiging te bellen over de beschikbaarheid van een auto. Ook kunnen wij de financiering en / of leasing van uw nieuwe auto volledig verzorgen. Ondanks dat aan de juistheid van de informatie in deze advertentie de grootst mogelijke zorg wordt besteed kan de adverteerder niet aansprakelijk worden gesteld voor eventuele onjuiste informatie. Wij zijn van maandag tot en met vrijdag geopend van 8:00 - 18:00 uur en op zaterdag van 8:00 - 15:00 uur. Daarnaast hebben we koopavond op woensdag van 19.00 - 21.00 uur. U kunt ons ook bereiken binnen de openingstijden op telefoonnummer 0345 - 82 03 00. Op zondag zijn we altijd gesloten.
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 998 cc |
| Max. vermogen | 51 kW (69 pk) |
| Max. koppel | 95 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.460 x 1.620 x 1.460 mm |
| Draaicirkel | 9,6 m |
| gewicht | 815 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.240 kg |
| Inhoud bagageruimte | 168 l |
| Inhoud brandstoftank | 35 l |
| Topsnelheid | 160 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 14,3 s |
| Actieradius | 921 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 4,5 l/100km (1 op 22,2) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 3,4 l/100km (1 op 29,4) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 3,8 l/100km (1 op 26,3) |
| CO2-uitstoot | 88 g/km |
| Energielabel | B |




