

Toyota Aygo
1.0 VVT-i x-clusiv I Achteruitrijcamera I LM velg I
€ 7.4952016134.415 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Handmatig
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Datum eerste toelating | 5 december 2016 |
| APK | 4 september 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 13.995 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 70 - € 76 |
Een maatje kleiner, dus een stuk wendbaarder. Deze Toyota Aygo is de ideale stadsauto. Met deze motor haal jij veel kilometers uit een tank brandstof. Ook 15 inch lichtmetalen velgen en LED-dagrijverlichting horen tot de voorzieningen op deze auto.
Ongelukken of parkeerschade? Dat gebeurt je niet meer, met de achteruitrijcamera. In deze Aygo vind jij schakelaars op het stuur om het audio-installatiesysteem te bedienen. Dankzij electronic climate control is het interieur behaaglijk warm of verfrissend koel.
In de Toyota Aygo heeft jouw veiligheid en die van jouw omgeving prioriteit. Nooit meer gedoe met de hellingproef. Deze auto heeft hill hold control, een automatische handremfunctie voor steile wegen. De brake assist zorgt voor een kortere remweg tijdens een noodstop.
Daarbij wordt deze auto aan je geleverd met BOVAG Garantie. Als je al weet dat dit de auto is die je wilt hebben, dan hoef je niet langer te wachten. Je kunt nu al besluiten om deze Toyota te kopen. Wij reserveren de auto dan voor jou en nemen zo snel mogelijk contact met je op.
Modelreeks: jun. 2014 - dec. 2015
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 410 kg
Wielbasis: 234 cm
Interieurkleur: Zwart
Emissieklasse: Euro 6
Aantal eigenaren: 2
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Optioneel afleverpakket (zonder meerprijs): Louwman Basis € 0,-: • 12 maanden BOVAG garantie • Tenaamstelling/vrijwaring • Wasbeurt exterieur • Louwman 100 puntencheck • 14 dagen tot max. 1000 KM omruilgarantie • Gecontroleerde KM-stand • Vloeistoffencheck & bijvullen • Minimaal 6 maanden APK
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck
Fabrikant: Louwman Den Haag Donau 36 2491BA 'S-GRAVENHAGE, NL 0703491800 http://www.louwman.nl marketing@louwman.nl
Wij zijn Louwman.
100 jaar geleden zijn we begonnen met een passie om mensen te bewegen. Wij zijn een familiebedrijf dat zich niet laat leiden door de waan van de dag en altijd kiest voor lange termijn relaties met klanten, leveranciers en personeel.
Wij begrijpen dat het laten onderhouden, repareren of kopen van een auto al spannend genoeg is. Dat doen wij daarom zonder fratsen, gebaseerd op vertrouwen. We kiezen er bewust voor om alles wat we doen buitengewoon goed te doen. We kunnen daarvoor bouwen en vertrouwen op onze mensen. Dat is de reden dat onze klanten graag bij ons terugkomen.
Onze belofte aan jou is dat wij mobiliteit leuker, beter en makkelijker maken. Voor iedereen, een leven lang, in elke situatie en met elke vorm van vervoer. Mobility for life.
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 998 cc |
| Max. vermogen | 51 kW (69 pk) |
| Max. koppel | 95 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.460 x 1.620 x 1.460 mm |
| Draaicirkel | 10,2 m |
| gewicht | 830 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.240 kg |
| Inhoud bagageruimte | 168 l |
| Inhoud brandstoftank | 35 l |
| Topsnelheid | 160 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 14,3 s |
| Actieradius | 921 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 4,5 l/100km (1 op 22,2) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 3,4 l/100km (1 op 29,4) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 3,8 l/100km (1 op 26,3) |
| CO2-uitstoot | 88 g/km |
| Energielabel | A |





