

Toyota Aygo
1.0-12V +Plus Automaat Airco Elektrische Ramen !
€ 4.4902007117.781 km
Automatisch
Benzine
Hatchback
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (3 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Datum eerste toelating | 1 november 2007 |
| APK | 13 november 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 12.360 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 70 - € 76 |
Hele leuke Toyota Aygo, voorzien van Automatische versnellingsbak, een Airco en Elektrische Ramen pakket. Auto is in nette staat..
Toyota Aygo 1.0-12V +Plus Automaat Airco Elektrische Ramen !
Algemene gegevens
Kenteken: 83-XX-SB
Tellerstand: 117781 KM
Carrosserievorm: Hatchback
Aantal deuren: 3
Brandstofsoort: Benzine
Bouwjaar: 2007
Transmissie: Automaat
Kleur: Grijs Metallic
Kleurnaam: Grijs Metallic
Interieur: Zwart
Bekleding: Stof
Onderhoudshistorie aanwezig: Ja
Technische gegevens
Motorinhoud: 998 cc
Aantal cilinders: 3
Vermogen: 50 kW / 68pk
Koppel: 93Nm
Ledig gewicht: 805 kg
Max. massa voertuig: 1180 kg
Energielabel: A
Emissieklasse: Euro 4
Acceleratie (0-100 km/h): 14.9 seconden
Topsnelheid: 157 km/h
Gemiddeld verbruik (gecombineerd): 4.6 l/100km
Functionaliteit
Lengte (cm): 341 cm
Hoogte (cm): 1465 cm
Financiële gegevens
Motorrijtuigenbelasting: € 70 - 76 per kwartaal
Oorspronkelijke cataloguswaarde: € 12360 (incl. 21% BTW, incl. BPM)
BTW/Marge: Marge, de BTW is niet aftrekbaar
Exterieur
Infotainment
Interieur
Overige
Veiligheid
Hele leuke Toyota Aygo, voorzien van Automatische versnellingsbak, een Airco en Elektrische Ramen pakket, tevens is het audio systeem wat geupgrade! Auto is in nette staat, heeft wel hier en daar een plekje, maar voor de leeftijd kan je daar niks van zeggen, we zien ze vaak heel anders. Auto heeft twee sleutels met afstandsbediening en kan desgewenst afgeleverd worden met beurt en nieuwe APK. Zie hieronder!
Vraag / Meeneemprijs: € 4.490,- Vloeistoffen op niveau, minimaal 15 liter brandstof, minimaal 6 maanden APK. Professioneel gereinigd.
Full Service Prijs: € 4.999,- Volle tank, Onderhoudsbeurt volgens schema, 6 maanden Garantie, Minimaal 12 maanden APK. Professioneel gereinigd.
Wil je een auto komen bekijken, bel dan van te voren even. Het komt wel voor dat we weg zijn, dus een afspraak maken voorkomt teleurstellingen. Dit is ook 's avonds mogelijk. Neem gerust contact met ons op om de auto te bezichtigen.
Bodewes Mobility
Kalkwijk 97a
9603BD Hoogezand
06 21614075
contact@bodewesauto.nl
bodewesmobility.nl/
We hebben ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw niet alleen op deze informatie maar controleer altijd zelf de zaken welke voor jouw belangrijk zijn en je beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Neem contact op met de verkoper voor aanvullende vragen.
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (3 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 998 cc |
| Max. vermogen | 50 kW (68 pk) |
| Max. koppel | 93 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.410 x 1.615 x 14.650 mm |
| Draaicirkel | 9,4 m |
| gewicht | 805 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.180 kg |
| Inhoud bagageruimte | 138 l |
| Inhoud brandstoftank | 35 l |
| Topsnelheid | 157 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 14,9 s |
| Actieradius | 760 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,6 l/100km (1 op 21,7) |
| CO2-uitstoot | 109 g/km |
| Energielabel | A |




