

Toyota Aygo
1.0 VVT-i x-cite
€ 9.750201671.615 km
Handmatig
Benzine
Hatchback
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Datum eerste toelating | 13 januari 2016 |
| APK | 27 september 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 13.550 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 70 - € 76 |
Bij ons op voorraad! Deze prachtige Aygo 1.0 VVT-i X-Cite! Deze Aygo is geleverd in de prachtige kleur Cyan Splash Blue Metallic. Deze Cyan Aygo is nieuw door ons geleverd en onderhouden geweest! Daarbij is deze aygo ook leuk uitgerust. Zo heeft hij een parkeercamera, In hoogte verstelbare bestuurdersstoel, Airco, Speedlimiter en nog veel meer!
U bent van harte welkom voor een proefrit!
Geniet nu, betaal zoals jij wilt met Toyota Betaalplan.
Boetevrij aflossen, slottermijn mogelijk en een aantrekkelijke rente vanaf 7,84%*!
*Vraag naar de actievoorwaarden
..Interesse? Neem dan contact met ons op voor het maken van een afspraak. De getoonde prijs is incl. van Ekris 12 maanden BOVAG garantie t.w.v. € 599,-. hiervoor doen wij het volgende: 12 maanden BOVAG garantie, onderhoud inclusief aanvullende werkzaamheden, geldige APK, registratie, volledige poetsbeurt en reiniging van het interieur, halve tank brandstof en pechhulp pas 24/7 Europa.
Modelreeks: 2014 - 2018
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 410 kg
Wielbasis: 234 cm
Interieurkleur: Antraciet
CO₂-uitstoot (NEDC): 88 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Beschikbare afleverpakketten:
EU verantwoordelijke: Toyota Nederland Postbus 212 4940 AE Raamsdonksveer, NL 08000369 www.toyota.nl info@toyota.nl
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 998 cc |
| Max. vermogen | 53 kW (72 pk) |
| Max. koppel | 95 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.460 x 1.620 x 1.460 mm |
| Draaicirkel | 10,2 m |
| gewicht | 830 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.240 kg |
| Inhoud bagageruimte | 168 l |
| Inhoud brandstoftank | 35 l |
| Topsnelheid | 160 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 14,3 s |
| Actieradius | 921 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 4,5 l/100km (1 op 22,2) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 3,4 l/100km (1 op 29,4) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 3,8 l/100km (1 op 26,3) |
| CO2-uitstoot | 88 g/km |
| Energielabel | B |





