

Handmatig
Benzine
Hatchback
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Datum eerste toelating | 10 maart 2017 |
| APK | 9 december 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 13.635 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 70 - € 76 |
Omschrijving
Doordachte techniek en intelligente systemen zijn pas waardevol wanneer ze een functie hebben. Meer dan wie ook hebben de Japanse autofabrikanten dit door, en dat merkt u ook aan deze Toyota Aygo. De motor maakt een vlotte rijstijl mogelijk en is toch zuinig met brandstof. Ook is de auto voorzien van: LED-dagrijverlichting en in delen neerklapbare achterbank.
Strak inparkeren wordt een fluitje van een cent door de achteruitrijcamera. Op het stuur bevinden zich ook de schakelaars waarmee u de audio bedient. Het spreekt voor zich dat u in deze auto ook airconditioning aantreft. Deze Toyota is voorzien van lederen stuur en versnellingspook en centrale deurvergrendeling met afstandsbediening.
Zoals u mag verwachten van deze Toyota Aygo is hij uitgerust met een reeks aan actieve veiligheidssystemen. Brake assist verhoogt de remdruk in een noodsituatie zodat u sneller stil staat. Verder is deze auto uitgerust met hill hold functie en bandenspanningcontrolesysteem.
Hebt u interesse in deze auto? Neem nu contact met ons op en we zetten hem klaar voor een proefrit.
Wilt u meer weten over deze auto? Neem direct contact met ons op of kom langs voor een kop koffie in onze showroom aan de Hervensebaan 11 in Den Bosch. Bij Oostendorp Toyota Den Bosch gaan we voor uw zorgeloze rijplezier.
Kies voor een occasion van onze Oostendorp PLUS selectie met standaard 36 maanden / 45.000 kilometer garantie op basis van de BOVAG garantie voorwaarden. U herkent deze auto's aan het label rechtsonder op de eerste foto. Kijk op onze website voor onze gehele aanbod en uitgebreide fotoreportages. Oostendorp Autogroep is officiële dealer van Toyota, Mazda, Hyundai, Suzuki, Honda en alle merken occasions. Bij een van onze 22 vestigingen in de regio Oost-Brabant, Noord-Limburg en Zuid-Gelderland slaagt u vast en zeker voor een nieuwe of gebruikte auto. We gaan ervoor! Vernoemde voertuigspecificaties zijn onder voorbehoud. Vraag onze verkoopadviseurs naar de voorwaarden.
Aanvullende opties en accessoires
Infotainment
- Audio-installatie
Overig
- Bandenreparatieset
- Instructieboekjes aanwezig
- Onderhoudsboekje (fysiek)
- Volledige dealeronderhoudshistorie beschikbaar
Meer informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2014 - 2018
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 410 kg
Wielbasis: 234 cm
Interieur
Interieurkleur: Donkergrijze stof
Milieu
CO₂-uitstoot (NEDC): 88 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 3,8 l/100km (1 op 26,3)
Brandstofverbruik in de stad (NEDC): 4,5 l/100km (1 op 22,2)
Brandstofverbruik op de snelweg (NEDC): 3,4 l/100km (1 op 29,4)
Staat
Technische staat: goed
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Aantal sleutels: 2 (1 handzender)
Garantie
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
Beschikbare afleverpakketten:
- Bovag garantie 12 maanden (inbegrepen): Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck
- Toyota Approved Occasion (zonder meerprijs): Je kijkt naar een Toyota Approved occasion van Oostendorp Automotive. Onze auto's zijn all-in geprijsd, zonder verborgen kosten. Je krijgt sowieso 12 maanden garantie en zolang jouw auto bij Toyota in onderhoud is, wordt deze garantie jaarlijks verlengd tot het 10e levensjaar (tot 200.000 kilometer). Of je nu de tweede of derde eigenaar bent. Vraag onze verkoopadviseurs naar de voorwaarden.
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Bovag garantie 12 maanden"): Toyota Approved Occasion (120 maanden garantie, 200.000 km garantie); 14 dagen omruilgarantie: Niet tevreden? Dan kun je de auto binnen 14 dagen en 750 km omruilen., Grondige inspectie: Elke auto ondergaat een volledige onderhoudsbeurt door geschoolde technici., Hybride Zekerheid Controle:14 dagen omruilgarantie: Niet tevreden? Dan kun je de auto binnen 14 dagen en 750 km omruilen.Voor hybride modellen, inclusief certificaat., Pechhulp: 12 maanden gratis 24/7 pechhulp in heel Europa., Tot 10 jaar garantie: Na de initiële 12 maanden wordt de garantie jaarlijks verlengd bij onderhoud tot de auto 10 jaar oud is (of 200.000 km bereikt).
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Toyota Nederland Postbus 212 4940 AE Raamsdonksveer, NL 08000369 www.toyota.nl info@toyota.nl
Overige informatie
Airconditioning: werkt
Storingsmelding: Nee
Bandenset: All-seasonbanden


Toyota Aygo (2014) - Test
- Eerste rijtest
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 998 cc |
| Max. vermogen | 51 kW (69 pk) |
| Max. koppel | 95 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.460 x 1.620 x 1.460 mm |
| Draaicirkel | 10,2 m |
| gewicht | 830 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.240 kg |
| Inhoud bagageruimte | 168 l |
| Inhoud brandstoftank | 35 l |
| Topsnelheid | 160 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 14,3 s |
| Actieradius | 921 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 4,5 l/100km (1 op 22,2) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 3,4 l/100km (1 op 29,4) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 3,8 l/100km (1 op 26,3) |
| CO2-uitstoot | 88 g/km |
| Energielabel | B |
Opties
Oostendorp Jos van Boxtel Den Bosch
Hervensebaan 115232 JL Den Bosch

































