
Toyota Aygo
1.0 VVT-i x-play | Wordt Verwacht | Automaat | Camera | Airco | Led Dagrijverlichting | Elektrische Ramen Voor |

Automatisch
Benzine
Hatchback
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (3 deuren) |
| Kleur | Grijs |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Datum eerste toelating | 27 september 2018 |
| APK | 27 september 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 15.250 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 70 - € 76 |
Omschrijving
Van Mossel. Voor mobiliteit. Voor iedereen.
Welkom bij Van Mossel MG Breda! Officieel dealer MG. Hét adres voor nieuwe MG modellen en altijd minimaal 500 kwaliteitsoccasions op voorraad verdeeld over alle 10 MG brandstores door héél Nederland.
U bent van harte welkom in al onze showrooms voor al uw vragen en informatieverzoeken, serviceafspraken, reparaties en schades, offertes en proefritten in alle beschikbare modellen!
U kunt vestiging Breda bereiken via tel. 076- 207 9993 of rechtstreeks bij het verkoopteam via mobiel/Whatsapp;
• E-mail: Semih.kuru@vanmossel.nl Tel/Whatsapp: 06-50039982
• E-mail: Burak.arslantas@vanmossel.nl Tel/Whatsapp: 06-21923447
• E-mail: Aron.buurmans@vanmossel.nl Tel/Whatsapp: 06-44103355
• E-mail: Eray.telli@vanmossel.nl Tel/Whatsapp: 06-10150914
• E-mail: Anthony.konings@vanmossel.nl Tel/Whatsapp: 06-21945116
Ondanks onze uiterste zorgvuldigheid, kunnen de geadverteerde opties en specificaties afwijken van de werkelijkheid. Vertrouw daarom niet alleen op de advertentie maar controleer vóór uw aankoop zelf de zaken die uw keuze zouden kunnen beïnvloeden. Aan de advertentie kunnen geen rechten worden ontleend.
Aanvullende opties en accessoires
- Rookvrij
- telefoonintegratie
Meer informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2018 - 2021
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 405 kg
Wielbasis: 234 cm
Milieu
CO₂-uitstoot (NEDC): 95 g/km
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 4,2 l/100km (1 op 23,8)
Brandstofverbruik in de stad (NEDC): 4,9 l/100km (1 op 20,4)
Brandstofverbruik op de snelweg (NEDC): 3,8 l/100km (1 op 26,3)
Staat
Technische staat: goed
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Garantie
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
Beschikbare afleverpakketten:
Tenaamstelling en leges (inbegrepen):
Geldige APK
12 maanden Van Mossel (Bovag) garantie
Tenaamstelling
Landelijke dekking voor onderhoud
Gratis Familiepas incl. App
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck
Servicepakket Plus (€ 995 meerprijs):
Onderhoudsbeurt
Vloeistoffen bijgevuld
Minimaal 6 maanden APK
Uitgebreide inspectie op 130 punten
Reconditioneren in- en exterieur
Landelijke dekking service
Assistance pechhulp
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Tenaamstelling en leges"): BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; Nieuwe APK
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Toyota Nederland Postbus 212 4940 AE Raamsdonksveer, NL 08000369 www.toyota.nl info@toyota.nl
Overige informatie
Airconditioning: werkt
Storingsmelding: Nee

Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (3 deuren) |
| Kleur | Grijs |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 998 cc |
| Max. vermogen | 53 kW (72 pk) |
| Max. koppel | 93 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.470 x 1.620 x 1.460 mm |
| Draaicirkel | 10,2 m |
| gewicht | 835 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.240 kg |
| Inhoud bagageruimte | 168 l |
| Inhoud brandstoftank | 35 l |
| Topsnelheid | 160 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 15,2 s |
| Actieradius | 833 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 4,9 l/100km (1 op 20,4) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 3,8 l/100km (1 op 26,3) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,2 l/100km (1 op 23,8) |
| CO2-uitstoot | 95 g/km |
| Energielabel | C |
Opties
Van Mossel MG Breda
Minervum 70014817 ZL Breda




































