

Toyota Aygo
1.0 VVT-i x-play - Multimedia - Camera - Cruise Control -
€ 6.9992015119.255 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Handmatig
Benzine
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Datum eerste toelating | 4 september 2015 |
| APK | 14 februari 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 13.660 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 70 - € 76 |
oyota Aygo 1.0 VVT-i x-play (2015) – Compact, Zuinig en Compleet
Te koop: nette en goed onderhouden Toyota Aygo 1.0 VVT-i x-play uit 2015. Ideale stadsauto dankzij het compacte formaat, lage verbruik en voordelige wegenbelasting.
Specificaties:
Bouwjaar: 2015
Kilometerstand: 119.255 km
5-deurs uitvoering
Handgeschakeld
Zuinige 1.0 VVT-i benzinemotor
Uitvoering & opties:
Airconditioning
Elektrische ramen
Achteruitrijcamera
Centrale deurvergrendeling
Cruise control
De auto rijdt goed en is zowel geschikt voor beginnende bestuurders als voor dagelijks woon-werkverkeer. Dankzij de 5 deuren ook praktisch in gebruik.
Comfort
Exterieur
Infotainment
Interieur
Milieu
Overige
Veiligheid
Spinveld Autobedrijf
Spinveld 35a, 4815 HR Breda
📞 + 31 6 38 27 68 40
📞 + 076 785 93 73
www.spinveldautobedrijf.nl
Spinveld Autobedrijf is een universeel autobedrijf met ruim 100 occasions op voorraad. Wij zijn RDW-erkend en kunnen uw auto direct op naam zetten. Daarnaast bieden wij autoverzekeringen met lage premie en financieringsmogelijkheden. Garantie is mogelijk tegen meerprijs.
Openingstijden
Maandag t/m vrijdag: 10.00 – 17.30 uur
Zaterdag: 10.00 – 17.00 uur
Zondag: 10:00 - 14:00 uur
Wilt u een auto inruilen?
Stuur dan alvast de volgende informatie mee:
– Merk, model & bouwjaar
– Kilometerstand
– Brandstofsoort & transmissie
– APK-vervaldatum
– Korte omschrijving van de staat
– Duidelijke foto’s van binnen- en buitenzijde
– Vermelding van eventuele schades of minpunten
Hoewel wij onze informatie zo actueel mogelijk houden, zijn wijzigingen en (type)fouten voorbehouden. Controleer altijd zelf de specificaties; aan de inhoud kunnen geen rechten worden ontleend.
Voor meer informatie of het maken van een afspraak:
📞 + 31 6 38 27 68 40
📞 + 076 785 93 73
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 998 cc |
| Max. vermogen | 51 kW (69 pk) |
| Max. koppel | 95 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.460 x 1.620 x 14.600 mm |
| Draaicirkel | 10,2 m |
| gewicht | 830 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.240 kg |
| Inhoud bagageruimte | 168 l |
| Inhoud brandstoftank | 35 l |
| Topsnelheid | 160 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 14,3 s |
| Actieradius | 921 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,1 l/100km (1 op 24,4) |
| CO2-uitstoot | 95 g/km |
| Energielabel | A |




