

Toyota Aygo X
1.0 VVT-i S-CVT Limited
€ 19.950202291.735 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Groen (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Datum eerste toelating | 27 juni 2022 |
| APK | 21 november 2027 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 25.230 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 92 - € 99 |
Toyota AygoX 1.0 VVT-i S-CVT Limited | Navi | Vouwdak!! | LED | ACC | Camera | PDC | JBL | CarPlay | 18" | DAB | Keyless | 1e eig!! | Org NL |
Bijzondere opties & accessoires
Comfort
Exterieur
Infotainment
Interieur
Milieu
Overige
Veiligheid
Inruil en lease mogelijk, informeer naar de voorwaarden!
Aarzel niet en neem snel contact op voor een bezichtiging en/of proefrit!
>> Bel 06 - 29 09 19 07, WhatsApp 06 - 29 09 19 07 of mail naar info@stroeve-automotive.nl
Ook voor het kopen of leasen van uw nieuwe (bedrijfs)auto (alle merken) bent u bij ons aan het juiste adres! Benieuwd naar de mogelijkheden en voordelen? Wij helpen u graag verder!
Stroeve Automotive
"Uw partner in mobiliteit!"
Bekijk hieronder onze afleverpakketten!
Afleverpakket Basis: 349,-
-Nieuwe APK
-Afleverbeurt klein (olie & oliefilter)
-Technische controle
-Wassen- en stofzuigen
-1 maand Bovag garantie
Afleverpakket Plus: 695,-
-Nieuwe APK
-Afleverbeurt
-Technische controle
-Wassen- en stofzuigen
-Halve tank brandstof
-3 maanden Bovag garantie of 10.000 km (wat als eerste wordt bereikt)
Stroeve Automotive
Roald Amundsenstraat 20a
7825 AT Emmen
06-29091907
info@stroeve-automotive.nl
www.stroeve-automotive.nl
We hebben ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw niet alleen op deze informatie maar controleer altijd zelf de zaken welke voor jouw belangrijk zijn en je beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Neem contact op met de verkoper voor aanvullende vragen.
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Groen (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | Automatisch |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 998 cc |
| Max. vermogen | 53 kW (72 pk) |
| Max. koppel | 93 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.700 x 1.740 x 15.250 mm |
| Draaicirkel | 9,4 m |
| gewicht | 950 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.360 kg |
| Inhoud bagageruimte | 189 - 1.009 l |
| Inhoud brandstoftank | 35 l |
| Topsnelheid | 151 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 11,7 s |
| Actieradius | 700 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,0 l/100km (1 op 20,0) |
| Energielabel | B |




