We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Autobedrijf van Dolderen staat sinds 1933 garant voor Uw mobiliteit. Wij zijn de specialist voor Uw nieuwe gebruikte Toyota.De getoonde prijs is een verkoopprijs inclusief ons basispakket.Het basispakket bestaat uit :Tenaamstelling en leges kosten,geldende apk,vloeistof en verlichting controle en gecontroleerde kilometerstand. Optioneel is het mogelijk om voor een compleet afleverpakket te kiezen. Het afleverpakket kost € 495 en bestaat uit: afleveringsbeurt conform onderhoudsschema ,nieuwe apk en reiniging van in- en exterieur.
Deze goed onderhouden Toyota Aygo heeft nog maar weinig op de teller staan. Een jonkie voor een oude prijs! De aandrijving van deze Toyota wordt verzorgd door een driecilinder benzinemotor en een handgeschakelde vijfversnellingsbak.
Van A naar B zonder omwegen: altijd uw eigen navigatiesysteem aan boord! Natuurlijk is er in deze auto airconditioning aanwezig. Extra opties op deze auto zijn: centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en verstelbaar stuur.
Bij een goede occasion als deze hoort natuurlijk ook een tellerrapport van Nationale Autopas. Laat het ons meteen weten als u interesse heeft in deze Toyota, dan kunnen we een afspraak maken om u de auto te demonstreren.
Aanvullende opties en accessoires
Infotainment
Navigatiesysteem uitneembaar
Interieur
Stuur verstelbaar
Overige
Bluetooth
Meer informatie
Modelreeks: nov. 2010 - mrt. 2012
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 385 kg
Wielbasis: 234 cm
Interieurkleur: Zwart
Emissieklasse: Euro 5
Aantal eigenaren: 2
Aantal sleutels: 2 (1 handzender)
Fabrikant: Autobedrijf van Dolderen Burg Grothestraat 68 3761CN SOEST, NL 0356012330 http://www.dolderen.nl info@dolderen.nl
Bedrijfsinformatie
Aan de omschrijving in deze advertentie is de grootst mogelijke zorg besteed, toch is het mogelijk dat in de advertentie opties zijn vermeld welke niet op de auto aanwezig zijn. Er kunnen aan de advertentie geen rechten worden ontleend.