

Toyota Aygo X
1.0 VVT-i S-CVT Envy **TREKHAAK/ JBL AUDIO/ NAVIGATE/ AUTOMAAT**
€ 20.450202211.632 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Rood |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Datum eerste toelating | 20 oktober 2022 |
| APK | 20 oktober 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 24.495 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 92 - € 99 |
Het karaktervolle uiterlijk van de Toyota Aygo X doet niets af aan het feit dat dit een comfortabele en bijzonder praktische auto is. Het is vermeldenswaard dat deze auto maar 11632 kilometer heeft gereden sinds 2022. De aandrijving van deze auto komt voor rekening van een pittige benzinemotor, in combinatie met een automatische transmissie. Bij de uitrusting van deze Toyota horen onder meer 18 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, extra getint glas en in delen neerklapbare achterbank.
De achteruitrijcamera levert eersteklas parkeerservice. U weet precies hoeveel ruimte u nog heeft, in beeld en geluid. Adaptive cruise control is veilig en comfortabel. De snelheidsregelaar houdt automatisch afstand tot het voertuig dat voor u rijdt. Vanaf elke plek contact maken met deze auto: dat kan met behulp van remote services, die u simpel activeert met uw smartphone. Een subliem geluidsspectrum wordt onder alle omstandigheden geleverd door het high performance audiosysteem. Onbedoeld snijden na het inhalen gebeurt niet meer, dankzij de achteropkomend verkeer waarschuwing. Extra opties op deze auto zijn: automatische airconditioning, draadloos opladen, DAB ontvangst, regensensor, lederen stuur en centrale deurvergrendeling met afstandsbediening.
In deze auto zijn verschillende technologieën aanwezig die voor u het verkeer en de omgeving in de gaten houden en die desnoods ook kunnen remmen of bijsturen. Tijdens de rit hebt u altijd een bijrijder, want de verkeersbord-detectie leest de borden langs de weg en projecteert ze voor u op het instrumentarium. Het Lane-keeping systeem garandeert dat u zich niet onverhoeds buiten de lijnen van de rijstrook begeeft. Deze Toyota Aygo X blijft altijd alert. Zo wordt gebruik gemaakt van forward collision warning. Bij het mogelijke risico op een aanrijding met een voertuig voor u, slaat het systeem alarm. Dankzij veiligheidsvoorzieningen als hill hold functie, brake assist en bandenspanningcontrolesysteem, bent u steeds veilig onderweg.
Overtuigd? Bel dan voor een afspraak!
Wilt u meer weten over deze auto? Neem direct contact met ons op of kom langs voor een kop koffie in onze showroom aan de Longobardenweg 21 Oss. Bij Oostendorp Toyota Oss gaan we voor uw zorgeloze rijplezier. Kies voor een occasion van onze Oostendorp PLUS selectie met standaard 36 maanden / 45.000 kilometer garantie op basis van de BOVAG garantie voorwaarden. U herkent deze auto's aan het label rechtsonder op de eerste foto. Kijk op onze website voor onze gehele aanbod en uitgebreide fotoreportages. Oostendorp is officiële dealer van Toyota, BYD, Mazda, Hyundai, Suzuki, Honda, Kia en alle merken occasions. Bij een van onze 22 vestigingen in de regio Noord-Brabant, Noord-Limburg en Zuid-Gelderland slaagt u vast en zeker voor een nieuwe of gebruikte auto. We gaan ervoor! Vernoemde voertuigspecificaties zijn onder voorbehoud. Vraag onze verkoopadviseurs naar de voorwaarden.
Modelreeks: 2022 - 2025
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 410 kg
Wielbasis: 243 cm
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
Garantie: Oostendorp PLUS garantie
Garantie: 24 maanden
Garantie: 45.000 km
EU verantwoordelijke: Toyota Nederland Postbus 212 4940 AE Raamsdonksveer, NL 08000369 www.toyota.nl info@toyota.nl
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Rood |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | Automatisch |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 998 cc |
| Max. vermogen | 53 kW (72 pk) |
| Max. koppel | 93 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.700 x 1.740 x 1.525 mm |
| Draaicirkel | 9,4 m |
| gewicht | 950 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.360 kg |
| Inhoud bagageruimte | 189 - 1.009 l |
| Inhoud brandstoftank | 35 l |
| Topsnelheid | 151 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 14,8 s |
| Actieradius | 700 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,0 l/100km (1 op 20,0) |
| CO2-uitstoot | 113 g/km |
| Energielabel | B |





