Toyota Aygo

1.0 VVT-i X-NOW Airco | USB | Speed limiter | 5drs

PoweredBy
Toyota Aygo
1.0 VVT-i X-NOW Airco | USB | Speed limiter | 5drs
€ 7.945201775.814 km

Kenmerken

BrandstofBenzine
TransmissieHandmatig
CarrosserieHatchback (5 deuren)
KleurGrijs (Metallic)
Aantal zitplaatsen4
Datum eerste toelating 29 maart 2017
APK 20 maart 2026
BTW aftrekbaar nee
Catalogusprijs € 12.845
Wegenbelasting/3mnd € 67 - € 74

Omschrijving

Erg leuke, compacte en handzame Toyota Aygo, de betrouwbare en lichtgewicht stadsauto van Toyota, die destijds jaar in jaar uit de bestverkochte auto van Nederland was. En dat is niet zo gek, want de Aygo was niet duur, kost weinig in de wegenbelasting en is ook nog eens heel erg zuinig. Dit exemplaar is van het gefacelifte type, dus met het nieuwere neusje en betere stoelen. De Aygo is goed onderhouden, verkeert in nette staat en rijdt en schakelt zeer goed. Omdat het een origineel Nederlandse auto betreft, kunnen wij de auto rijklaar aan u leveren inclusief NAP Tellerrapport!

De auto heeft 4 goede all-seasonbanden met M+S logo voor Duitsland.

Aanvullende opties en accessoires

Infotainment

  • Audio-installatie
  • USB-aansluiting

Interieur

  • Stuur verstelbaar
  • Rokersvrije auto

Veiligheid

  • All Season banden

Meer informatie

Algemene informatie

Modelreeks: jun. 2015 - mei 2017

Technische informatie

Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 425 kg
Wielbasis: 234 cm

Interieur

Interieurkleur: Zwart

Milieu

Emissieklasse: Euro 6

Onderhoud, historie en staat

Aantal eigenaren: 5
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)

Garantie

Fabrieksgarantie tot: 29-03-2027
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
BOVAG Afleverbeurt: Ja

Afleverpakketten

Optioneel afleverpakket (zonder meerprijs): Geen extra kosten! Geen afleverpakketten!: Wij leveren elke auto inclusief beurt, nieuwe APK, volle tank, garantie & mobiliteitsservice.

Productveiligheid

Fabrikant: Suzuki Leiden by Bart Hoge Rijndijk 328 2314AN LEIDEN, NL 0715899636 http://www.suzukileiden.nl j.vdvlugt@suzukileiden.nl

Bedrijfsinformatie

SNEL CONTACT MET ONS? Stuur ons dan direct een whatsapp.

Jelle: 06-42065879
Kevin: 06-45359621

Wij reageren zo spoedig mogelijk op uw bericht. Wij zijn ook gewoon bereikbaar buiten openingstijden.

Elke auto bij Suzuki Leiden wordt geleverd zonder extra aanvullende kosten. Wij hebben dus geen 'afleverpakketten' of andere verrassingen. Elke auto wordt bij ons rijklaar geleverd, inclusief een onderhoudsbeurt, een lange APK (minimaal 1 jaar geldig), een complete technische controle, een volle tank, Europese mobiliteitsgarantie en garantie (tenzij anders aangegeven). Dat betekent dat u bij ons altijd zorgeloos kunt wegrijden.

Wij zijn al sinds 1998 officieel Suzuki-dealer voor de regio Leiden. Naast ons Suzuki-dealerschap, zijn wij universeel garage en importeren wij wekelijks gebruikte voertuigen uit o.a. België, Denemarken, Zweden en Luxemburg. Elke auto die wij importeren, wordt handmatig uitgekozen en persoonlijk geïnspecteerd. Wij kunnen daarom op al onze auto's de kilometerhistorie en ongeval-vrijheid garanderen. Een auto uit het buitenland moet wat ons betreft kloppen qua historie. Doet hij dat niet, dan halen we hem niet naar ons toe.

Heeft u een leuke auto gezien, maar mist u opties? Wij kunnen u helpen met het toevoegen van allerlei accessoires. Vraag onze collega's naar de kosten. Wij kunnen o.a. de volgende zaken voor u regelen:
- Inbouw van een navigatiescherm
- Het toevoegen van Android Auto/Apple Carplay
- Inbouw van parkeersensoren voor of achter
- Inbouw van Cruise Control
- Montage van een trekhaak of een armsteun

Wilt u proefrijden in één van onze wagens? Een proefrit is altijd vrijblijvend, u bent van harte welkom. Het liefst spreken wij hiervoor wel een datum en tijdstip met u af. Woont u ver weg? U hoeft maar één keer heen- en weer. Wij kunnen namelijk na het rijklaar maken de auto voor u op locatie afleveren tegen scherpe tarieven. Zien wij u snel in onze showroom? Wij kijken ernaar uit!

Een vriendelijke groet van het team van Suzuki Leiden!

Bart van der Ham (Directie)
Jelle van der Vlugt (Occasions)
Kevin Schuurhuis (Nieuwe auto's)
Eelco Kooper (After Sales)
Rob de Rooij (After Sales)

Specificaties

BrandstofBenzine
TransmissieHandmatig
CarrosserieHatchback (5 deuren)
KleurGrijs (Metallic)
Aantal zitplaatsen4
Aandrijving Voorwiel
Transmissie 5 versnellingen, Handmatig
Aantal cilinders 3
Cilinderinhoud 998 cc
Max. vermogen 51 kW (69 pk)
Max. koppel 95 Nm
Lengte x breedte x hoogte 3.460 x 1.620 x 1.460 mm
Draaicirkel 9,6 m
Massa 815 kg
Max. toelaatbare massa 1.240 kg
Inhoud bagageruimte 168 l
Inhoud brandstoftank 35 l
Topsnelheid 160 km/h
Acceleratie 0-100 km/h 14,3 s
Actieradius 921 km
Brandstofverbruik bebouwde kom 4,5 l/100km (1 op 22,2)
Brandstofverbruik buitenweg 3,4 l/100km (1 op 29,4)
Brandstofverbruik gecombineerd 3,8 l/100km (1 op 26,3)
CO2-uitstoot 88 g/km
EnergielabelB

Opties

Suzuki Leiden By Bart

Hoge Rijndijk 328
2314 AN Leiden
  • Bovag

Wat kost de autoverzekering?

Kenteken
Independer

Je proefrit is aangevraagd!

De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met u op.

Vraag een proefrit aan!

Je bericht is verzonden

De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op!
Er is iets mis gegaan

Jouw vraag aan Suzuki Leiden By Bart

Je wordt teruggebeld

De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op

Bel mij terug...

Je bod op Toyota Aygo is geplaatst

De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op

Doe een bod op Toyota Aygo