

Toyota Aygo X
1.0 VVT-i MT Envy | JBL Audio | Navigatie | Cruise Control
€ 18.400202316.906 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Blauw |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Datum eerste toelating | 24 mei 2023 |
| APK | 24 mei 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 23.015 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 92 - € 99 |
***Deze auto staat op de Locatie: Reinier de Graafweg 2A te Delft 015-5150020 ***
Digo is al 60 jaar een begrip in de regio en ver daar buiten. Wij hebben 250 occasions op voorraad verdeeld over 2 vestigingen te Delft. Meer weten? www.digodelft.nl
Handig in de stad, pittig op de snelweg. Een kleine auto heeft z'n voordelen. De auto heeft een opmerkelijk lage kilometerstand van slechts 16.906 De motor maakt een vlotte rijstijl mogelijk en is toch zuinig met brandstof. In deze Toyota profiteert u onder andere ook van: 18 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, extra getint glas en in delen neerklapbare achterbank.
De achteruitrijcamera brengt precies in zicht wat zich achter u bevindt en toont een glashelder beeld op hoge resolutie. Een geluidssignaal waarschuwt hoeveel ruimte u nog heeft. Adaptive cruise control houdt de ingestelde snelheid vast en houdt automatisch afstand tot uw voorligger. De ingebouwde Connected Services vertellen u via de app alles over de status van de auto. Locatie, onderhoudsstatus, brandstofpeil en nog veel meer! Onder alle omstandigheden een volmaakt geluid onderweg: het high performance audiosysteem zorgt ervoor. Battery low? Even op de draadloze telefoonlader en gaan! En dan is deze auto ook nog eens voorzien van full map navigatiesysteem, achteropkomend verkeer waarschuwing, automatische airconditioning, DAB ontvangst, regensensor en lederen stuur.
Pragmatisch en veilig als deze auto is, beschikt hij over diverse veiligheidssystemen. Wat deze auto ook kan, is lezen. Hij 'leest' voor u de verkeersborden tijdens de rit en attendeert u erop door ze op het dashboard te projecteren. Het Lane-keeping systeem zorgt dat u mooi binnen de lijntjes blijft. Ongemerkt buiten de rijstrook komen is er niet meer bij. Forward collision warning waarschuwt bij een dreigende aanrijding met een voorligger. Ook helpen het hill hold functie, brake assist en bandenspanningcontrolesysteem, uw rit tot een veilige rit te maken.
Indien u interesse heeft in deze auto, zetten we hem graag klaar voor een proefrit. We horen graag van u, mailt of belt u ons meteen?
Deze advertentie is met de grootst mogelijke zorg gemaakt. Het is echter mogelijk dat in de advertentietekst bepaalde opties en/of accessoires abuis verkeerd zijn vermeld. Mochten bepaalde opties of accessoires essentieel voor u zijn vraag er dan naar bij de aankoop.
Direct online bestellen kan natuurlijk ook. ( vanaf 10.000 met het BOVAG pakket)
Alleen bij een online bestelling :
* Gratis thuisbezorgd.
* Altijd met de beste voorwaarden
* Altijd met 14 dagen bedenktijd regeling ( vraag de voorwaarden)
Openingstijden showroom
Maandag t/m vrijdag : 09.00 – 18:00 uur
Vrijdag: 19.00 – 21:00 uur
Zaterdag: 10.00 – 17:00 uur
Modelreeks: 2022 - 2025
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 430 kg
Wielbasis: 243 cm
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Aantal sleutels: 2 (1 handzender)
Beschikbare afleverpakketten:
BASIS PAKKET (inbegrepen):
Een geldige APK
Een basis poetsbeurt buitenzijde
Een basis Interieur reiniging binnenzijde
Alle vloeistoffen op fabrieksniveau
Een technische basischeck auto en carrosserie van 35 punten
Zekerheidspakket (€ 595 meerprijs):
APK minimaal 6 maanden
Standaard onderhoudsbeurt
12 maanden wettelijke garantie
Banden minimaal 2.5 mm
Technische inspectie op 150 punten
Volledig gepoetst exterieur
Volledige reiniging Interieur
TOYOTA Aflever pakket (€ 895 meerprijs):
APK minimaal 12 maanden
Onderhoudsbeurt volgens voorschrift van het merk
12 maanden BOVAG garantie
Banden minimaal 2.5 mm
Technische inspectie op 150 punten
Volledig gepoetst exterieur
Volledige reiniging Interieur
Nieuwe matten set
halve tank brandstof
BOVAG 40 punten check
Vervangend vervoer bij garantie
Minimaal 1 jaar of 10.000 km onderhoudsvrij
Bij elektrisch :Inclusief SOH rapport
PREMIUM Aflever pakket (€ 1.695 meerprijs):
APK minimaal 12 maanden
Onderhoudsbeurt volgens voorschrift van het merk
18 maanden BOVAG garantie
Banden minimaal 2.5 mm
Technische inspectie op 150 punten
Volledig gepoetst exterieur
Volledige reiniging Interieur
Nieuwe matten set velours
Volle tank brandstof
BOVAG 40 punten check
Vervangend vervoer bij garantie
Minimaal 1 jaar of 10.000 km onderhoudsvrij
Bij elektrisch :Inclusief SOH rapport
Airco reiniging
Waxoyl behandeling exterieur
Waxoyl behandeling interieur
Veiligheidspakket met
Gevarendriehoek
Reserve lampen set
Veiligheidshamer
EHBO-Tas
Tot 10 jaar garantie/180.000 km via onze Polis, vraag de voorwaarden.
EU verantwoordelijke: Toyota Nederland Postbus 212 4940 AE Raamsdonksveer, NL 08000369 www.toyota.nl info@toyota.nl
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Blauw |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 998 cc |
| Max. vermogen | 53 kW (72 pk) |
| Max. koppel | 93 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.700 x 1.740 x 1.525 mm |
| Draaicirkel | 9,4 m |
| gewicht | 930 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.360 kg |
| Inhoud bagageruimte | 189 - 1.009 l |
| Inhoud brandstoftank | 35 l |
| Topsnelheid | 158 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 14,9 s |
| Actieradius | 729 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,8 l/100km (1 op 20,8) |
| CO2-uitstoot | 110 g/km |
| Energielabel | B |




