

Toyota Aygo X
1.0 VVT-i MT Play | BTW Voertuig | Dealeronderhouden | Achteruitrijcamera |
€ 17.950202519.909 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Handmatig
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

| Bouwjaar | 2025 |
| KM stand | 19.909 |
Rijden op de ingestelde snelheid
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Datum eerste toelating | 10 maart 2025 |
| APK | 10 maart 2029 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 20.955 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 92 - € 99 |
Al jaren een van de meest betrouwbare en geliefde automerken is Toyota. Waarheen je ook gaat, op deze auto kan je rekenen. 'Let's go places'. De auto is van het bouwjaar 2025 en is van de eerste eigenaar. De motor is zuinig maar pittig, en maakt een vlotte rijstijl mogelijk. De uitmonstering van deze auto wordt gecompleteerd door onder meer LED-dagrijverlichting en in delen neerklapbare achterbank.
Boem is ho? Dat is verleden tijd. De achteruitrijcamera laat precies zien hoeveel ruimte u achter nog heeft! Adaptive cruise control houdt de ingestelde snelheid vast en houdt automatisch afstand tot jouw voorligger. Omdat je nu eenmaal niet overal ogen hebt, is deze Toyota Aygo X voorzien van een achteropkomend verkeer waarschuwing die registreert wanneer de afstand tot je achterligger te krap is. Voor een storingvrije radio-ontvangst zorgt de ingebouwde DAB-ontvanger. Het maakt niet uit hoe warm het buiten is, want met de airconditioning bepaal jij zelf de binnentemperatuur. Je bent in deze Toyota ook voorzien van lederen stuur en centrale deurvergrendeling met afstandsbediening.
Je geniet nog meer van het rijden met jouw Toyota omdat je wordt beschermd door intelligente veiligheidssystemen. De camera van de verkeersborddetectie herkent verschillende soorten verkeersborden en toont deze op het dashboard. Het Lane-keeping systeem zorgt voor een automatisch constante positie binnen de rijstrook. Afdwalen is uitgesloten. Bij een noodstop levert de Brake Assist automatisch nóg meer remkracht om de remweg te verkorten. Je bent mede dankzij hill hold functie en bandenspanningcontrolesysteem steeds veilig onderweg.
We kunnen ons voorstellen dat je een proefrit wilt maken met deze Toyota. Bel je ons snel?
Modelreeks: jan. 2021 - dec. 2025
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 440 kg
Wielbasis: 243 cm
Interieurkleur: Zwart
Emissieklasse: Euro 6
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
BOVAG Afleverbeurt: Ja
Optioneel afleverpakket (zonder meerprijs): Toyota Approved: • 12 maanden "Toyota approved" garantie (Tot 10 jaar verlengbaar*) • 24/7 Pechhulp Europa dekking • Garantiedekking heel NL • 14 dagen tot max. 1000 KM omruilgarantie • Tenaamstelling/vrijwaring • Reiniging in- & exterieur • Hybride Zekerheid Controle • Toyota kwaliteitschecklist • Gecontroleerde KM-stand • Vloeistoffencheck & bijvullen • Poetsbeurt • Onderhoud conform schema • Nieuwe APK • Gratis vervangend vervoer Ja** *Informeer naar de geldende voorwaarden **Bij reparaties die langer dan 24 uur duren. Gratis vervangend vervoer kent een maximale duur van 72 uur.
Dit afleverpakket bevat: Toyota Approved Occasions; BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; Nieuwe APK
Fabrikant: Louwman Hellevoetsluis Daltonweg 1 3225LR HELLEVOETSLUIS, NL 0181312177 http://www.louwman.nl marketing@louwman.nl
Wij zijn Louwman.
100 jaar geleden zijn we begonnen met een passie om mensen te bewegen. Wij zijn een familiebedrijf dat zich niet laat leiden door de waan van de dag en altijd kiest voor lange termijn relaties met klanten, leveranciers en personeel.
Wij begrijpen dat het laten onderhouden, repareren of kopen van een auto al spannend genoeg is. Dat doen wij daarom zonder fratsen, gebaseerd op vertrouwen. We kiezen er bewust voor om alles wat we doen buitengewoon goed te doen. We kunnen daarvoor bouwen en vertrouwen op onze mensen. Dat is de reden dat onze klanten graag bij ons terugkomen.
Onze belofte aan jou is dat wij mobiliteit leuker, beter en makkelijker maken. Voor iedereen, een leven lang, in elke situatie en met elke vorm van vervoer. Mobility for life.
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 998 cc |
| Max. vermogen | 39 kW (53 pk) |
| Max. koppel | 93 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.700 x 1.740 x 1.530 mm |
| Draaicirkel | 9,4 m |
| gewicht | 920 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.360 kg |
| Inhoud bagageruimte | 231 - 1.009 l |
| Inhoud brandstoftank | 35 l |
| Topsnelheid | 158 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 14,9 s |
| Actieradius | 729 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,8 l/100km (1 op 20,8) |
| CO2-uitstoot | 108 g/km |
| Energielabel | B |





