

Toyota Aygo X
1.0 VVT-i MT Play | BTW Voertuig | Dealeronderhouden | Achteruitrijcamera |
€ 17.950202517.472 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
BOVAG Garantie
Storingen, gebreken zonder kosten opgelost
Handmatig
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

| Bouwjaar | 2025 |
| KM stand | 17.472 |
Rijden op de ingestelde snelheid
Storingen, gebreken zonder kosten opgelost
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Datum eerste toelating | 23 april 2025 |
| APK | 23 april 2029 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 20.955 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 92 - € 99 |
Bij deze piepjonge Toyota Aygo X is de nul net van de teller. Voor de rest eigenlijk nog zo nieuw als toen-ie van de band rolde. Zijn compacte motor geeft deze Toyota uitstekende prestaties, maar zorgt voor een bescheiden brandstofverbruik. De uitmonstering van deze auto wordt gecompleteerd door onder meer LED-dagrijverlichting en in delen neerklapbare achterbank.
Inparkeren? Met de achteruitrijcamera heb je er geen omkijken meer naar! Adaptive cruise control houdt de ingestelde snelheid vast en houdt afstand tot het voertuig voor je. Verwende oren worden blij van het topkwaliteit audiosysteem met DAB-radio. Bij het wisselen van rijbaan kan een dode hoek ontstaan waardoor achterliggers te dichtbij kunnen komen. De achteropkomend verkeer waarschuwing geeft in dat geval automatisch een signaal. In de zomer zit jij ontspannen achter het stuur dankzij de ingebouwde airconditioning. En dan is deze auto ook nog eens voorzien van lederen stuur en centrale deurvergrendeling met afstandsbediening.
De automatische veiligheidssystemen in deze Toyota fungeren als een extra paar ogen. En dat niet alleen, ze kunnen ook actief ingrijpen, om zo jou en jouw passagiers te beschermen. Je rijdt ook veiliger omdat deze auto voor jou de verkeersborden langs de weg kan lezen. De belangrijkste borden worden op jouw instrumentarium geprojecteerd, zodat je ze niet kunt missen. Met het Lane-keeping systeem kom je nooit per ongeluk buiten de rijstrook. Brake assist is jouw redder in een noodsituatie. Bij een dreigend ongeval zorgt het systeem ervoor dat je sneller stilstaat. De auto is ook uitgerust met hill hold functie en bandenspanningcontrolesysteem.
Hebben we je nieuwsgierig gemaakt? Bel of mail ons nu voor een proefrit.
Modelreeks: jan. 2021 - dec. 2025
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 440 kg
Wielbasis: 243 cm
Interieurkleur: Zwart
Emissieklasse: Euro 6
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
BOVAG Afleverbeurt: Ja
Optioneel afleverpakket (zonder meerprijs): Toyota Approved: • 12 maanden "Toyota approved" garantie (Tot 10 jaar verlengbaar*) • 24/7 Pechhulp Europa dekking • Garantiedekking heel NL • 14 dagen tot max. 1000 KM omruilgarantie • Tenaamstelling/vrijwaring • Reiniging in- & exterieur • Hybride Zekerheid Controle • Toyota kwaliteitschecklist • Gecontroleerde KM-stand • Vloeistoffencheck & bijvullen • Poetsbeurt • Onderhoud conform schema • Nieuwe APK • Gratis vervangend vervoer Ja** *Informeer naar de geldende voorwaarden **Bij reparaties die langer dan 24 uur duren. Gratis vervangend vervoer kent een maximale duur van 72 uur.
Dit afleverpakket bevat: Toyota Approved Occasions; BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; Nieuwe APK
Fabrikant: Louwman Den Haag Donau 36 2491BA 'S-GRAVENHAGE, NL 0703491800 http://www.louwman.nl marketing@louwman.nl
Wij zijn Louwman.
100 jaar geleden zijn we begonnen met een passie om mensen te bewegen. Wij zijn een familiebedrijf dat zich niet laat leiden door de waan van de dag en altijd kiest voor lange termijn relaties met klanten, leveranciers en personeel.
Wij begrijpen dat het laten onderhouden, repareren of kopen van een auto al spannend genoeg is. Dat doen wij daarom zonder fratsen, gebaseerd op vertrouwen. We kiezen er bewust voor om alles wat we doen buitengewoon goed te doen. We kunnen daarvoor bouwen en vertrouwen op onze mensen. Dat is de reden dat onze klanten graag bij ons terugkomen.
Onze belofte aan jou is dat wij mobiliteit leuker, beter en makkelijker maken. Voor iedereen, een leven lang, in elke situatie en met elke vorm van vervoer. Mobility for life.
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 998 cc |
| Max. vermogen | 39 kW (53 pk) |
| Max. koppel | 93 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.700 x 1.740 x 1.530 mm |
| Draaicirkel | 9,4 m |
| gewicht | 920 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.360 kg |
| Inhoud bagageruimte | 231 - 1.009 l |
| Inhoud brandstoftank | 35 l |
| Topsnelheid | 158 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 14,9 s |
| Actieradius | 729 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,8 l/100km (1 op 20,8) |
| CO2-uitstoot | 108 g/km |
| Energielabel | B |





