Toyota Aygo X

1.0 VVT-i MT Envy | Cabriodak | Navigatie | Camera |

PoweredBy
Toyota Aygo X
1.0 VVT-i MT Envy | Cabriodak | Navigatie | Camera |
€ 19.945202318.396 km
  • Climate control

    Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur

  • Cruise Control

    Rijden op de ingestelde snelheid

  • NAP-Check

    Kilometerstand gecontroleerd

Kenmerken

BrandstofBenzine
TransmissieHandmatig
CarrosserieHatchback (5 deuren)
KleurGroen (Metallic)
Aantal zitplaatsen4
Datum eerste toelating 18 januari 2023
APK 18 januari 2027
BTW aftrekbaar nee
Catalogusprijs € 23.485
Wegenbelasting/3mnd € 88 - € 97

Je bericht is verzonden

De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op!

Jouw vraag aan Louwman Toyota Breda

Je bericht is verzonden

De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op!

Ruil je oude auto in

Je bod op Toyota Aygo is geplaatst

De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op!

Doe een bod op Toyota Aygo

Omschrijving

Laat je niets wijsmaken, deze Toyota Aygo X biedt alles wat jij van een auto verlangt. Deze auto uit 2023 heeft 18396 kilometer gelopen. Met de pittige benzinemotor en de handgeschakelde vijfversnellingsbak manoeuvreer jij moeiteloos door het verkeer. Ook 18 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, donker getint glas achter en in delen neerklapbare achterbank horen tot de voorzieningen op deze auto.

Een handige optie is de achteruitrijcamera. Achteruitrijden, inparkeren en manoeuvreren gaat gemakkelijker dan ooit. Als je de adaptive cruise control inschakelt, regelt de auto zelf de snelheid en de afstand tot de auto voor je. Zoals je van zo'n jonge auto mag verwachten, zijn hier ook de geavanceerde remote services aanwezig. Simpelweg met een app op uw smartphone controleer je op afstand de status van de auto en bedien je diverse functies. Muziek luisteren wordt genieten met het high performance audiosysteem. Kaartlezen is verleden tijd, dankzij het aanwezige full map navigatiesysteem. En dan is deze auto ook nog eens voorzien van achteropkomend verkeer waarschuwing, automatische airconditioning, draadloos opladen, DAB ontvangst, regensensor en lederen stuur.

De automatische veiligheidssystemen in deze Toyota fungeren als een extra paar ogen. En dat niet alleen, ze kunnen ook actief ingrijpen, om zo jou en jouw passagiers te beschermen. De actuele snelheidslimiet, een inhaalverbod en andere verkeersborden. De verkeersborddetectie ondersteunt jou tijdens elke rit. Met het Lane-keeping systeem kom je nooit per ongeluk buiten de rijstrook. Ook als jouw aandacht even verslapt, blijft de forward collision warning bij de wekker. Dreigt er een botsing met een voor- of tegenligger, dan waarschuwt het systeem direct. Ook helpen het hill hold functie, brake assist en bandenspanningcontrolesysteem, jouw rit tot een veilige rit te maken.

Wij leveren deze auto aan jou met Bovag Garantie. Een proefrit levert het bewijs. Neem contact op en we maken een afspraak!

Aanvullende opties en accessoires

Exterieur

  • Elektrisch vouwdak

Infotainment

  • Navigatiesysteem full map
  • Audio installatie premium

Veiligheid

  • Autonomous Emergency Braking

Overige

  • kunstlederen/stof bekleding
  • Rijstrooksensor met correctie
  • andere dakkleur
  • Bluetooth
  • buitenspiegels in andere kleur
  • Connected services
  • Draadloze telefoonlader
  • Extra getint glas achter
  • lederen/kunstlederen bekleding
  • multimedia scherm middel
  • zwarte (glans) exterieur delen

Meer informatie

Algemene informatie

Modelreeks: jan. 2021 - dec. 2025

Technische informatie

Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 430 kg
Wielbasis: 243 cm

Interieur

Interieurkleur: Antraciet

Milieu

Emissieklasse: Euro 6

Onderhoud, historie en staat

Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal eigenaren: 2
Aantal sleutels: 2 (1 handzender)

Garantie

BOVAG 40-Puntencheck: Ja
BOVAG Afleverbeurt: Ja

Afleverpakketten

Optioneel afleverpakket (zonder meerprijs): Toyota Approved: • 12 maanden "Toyota approved" garantie (Tot 10 jaar verlengbaar*) • 24/7 Pechhulp Europa dekking • Garantiedekking heel NL • 14 dagen tot max. 1000 KM omruilgarantie • Tenaamstelling/vrijwaring • Reiniging in- & exterieur • Hybride Zekerheid Controle • Toyota kwaliteitschecklist • Gecontroleerde KM-stand • Vloeistoffencheck & bijvullen • Poetsbeurt • Onderhoud conform schema • Nieuwe APK • Gratis vervangend vervoer Ja** *Informeer naar de geldende voorwaarden **Bij reparaties die langer dan 24 uur duren. Gratis vervangend vervoer kent een maximale duur van 72 uur.
Dit afleverpakket bevat: Toyota Approved Occasions; BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; Nieuwe APK

Productveiligheid

Fabrikant: Louwman Breda Huifakkerstraat 5 4815PN BREDA, NL 0765712000 http://www.louwman.nl marketing@louwman.nl

Bedrijfsinformatie

Wij zijn Louwman.

100 jaar geleden zijn we begonnen met een passie om mensen te bewegen. Wij zijn een familiebedrijf dat zich niet laat leiden door de waan van de dag en altijd kiest voor lange termijn relaties met klanten, leveranciers en personeel.
Wij begrijpen dat het laten onderhouden, repareren of kopen van een auto al spannend genoeg is. Dat doen wij daarom zonder fratsen, gebaseerd op vertrouwen. We kiezen er bewust voor om alles wat we doen buitengewoon goed te doen. We kunnen daarvoor bouwen en vertrouwen op onze mensen. Dat is de reden dat onze klanten graag bij ons terugkomen.

Onze belofte aan jou is dat wij mobiliteit leuker, beter en makkelijker maken. Voor iedereen, een leven lang, in elke situatie en met elke vorm van vervoer. Mobility for life.

Specificaties

BrandstofBenzine
TransmissieHandmatig
CarrosserieHatchback (5 deuren)
KleurGroen (Metallic)
Aantal zitplaatsen4
Aandrijving Voorwiel
Transmissie 5 versnellingen, Handmatig
Aantal cilinders 3
Cilinderinhoud 998 cc
Max. vermogen 53 kW (72 pk)
Max. koppel 93 Nm
Lengte x breedte x hoogte 3.700 x 1.740 x 1.530 mm
Draaicirkel 9,4 m
gewicht 930 kg
Max. toelaatbare gewicht 1.360 kg
Inhoud bagageruimte 189 - 1.009 l
Inhoud brandstoftank 35 l
Topsnelheid 158 km/h
Acceleratie 0-100 km/h 14,9 s
Actieradius 729 km
Brandstofverbruik gecombineerd 4,8 l/100km (1 op 20,8)
CO2-uitstoot 110 g/km
EnergielabelB

Opties

Louwman Toyota Breda

Huifakkerstraat 5
4815 PN Breda
  • Bovag

Wat kost de autoverzekering?

Kenteken
Independer

Je proefrit is aangevraagd!

De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met u op.

Vraag een proefrit aan!

Je bericht is verzonden

De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op!
Er is iets mis gegaan

Jouw vraag aan Louwman Toyota Breda

Je wordt teruggebeld

De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op

Bel mij terug...

Je bod op Toyota Aygo is geplaatst

De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op

Doe een bod op Toyota Aygo