

Toyota Auris
1.8 Hybrid Aspiration | Navigatie | Camera | Climate Control |
€ 13.900201351.265 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Bruin (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 3 mei 2013 |
| APK | 4 november 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 25.185 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 199 - € 217 |
Laat u niets wijsmaken, deze Toyota Auris biedt alles wat u van een auto verlangt. Deze auto uit 2013 heeft 51265 kilometer gelopen. Naast de verbrandingsmotor beschikt de auto ook over een elektromotor, die zorgt voor een extra laag brandstofverbruik. Ook 15 inch lichtmetalen velgen, LED-dagrijverlichting, in hoogte verstelbare passagiersstoel en in delen neerklapbare achterbank zijn aan boord.
Kom maar, kom maar, kom maar... ho! Prettig hoor, zo'n achteruitrijcamera. Een optie die de veiligheid verhoogt, is de bediening vanaf het stuur van het audiosysteem en het full map navigatiesysteem. Tot de standaard uitrusting van deze auto hoort ook electronic climate control. Cruise control houdt automatisch de ingestelde snelheid vast. Zo kunt u zich volledig op het verkeer concentreren.
De nieuwste veiligheidssystemen komen in deze Toyota Auris samen. Helling-op, helling-af, stilstaan, wegrijden... allemaal supermakkelijk dankzij de hill hold control.
Uiteraard is een proefrit altijd mogelijk. Bel onze verkoper voor een afspraak!
Wilt u meer weten over deze auto of een afspraak voor bezichtiging maken, bel dan met Bochane Ede afdeling verkoop en vraag naar één van de verkoopadviseurs of stuur een e-mailbericht naar bochane-ede@bochane.nl.
Autobedrijf Bochane Ede behoort tot de in de regio welbekende Bochane Groep. Bochane Ede is officieel dealer van RENAULT, DACIA en NISSAN. Er staat voor ieder merk een vakkundig team klaar voor u! Dat betekent dat u verzekerd bent van een schat aan ervaring, kennis en de hoogst denkbare service. Autobedrijf Bochane beschikt o.a. over een eigen leaseafdeling en verhuurmaatschappij. Daarnaast kunnen wij verzekeringsoffertes aanbieden.
Ons verkoopteam kan ook bemiddelen indien u de aanschaf overweegt van één van de andere automerken die de Bochane Groep levert of als u een interessante occasion heeft gezien op één van onze andere vestigingen.
We maken graag een offerte voor u of bieden u een vrijblijvende proefrit aan.
De verkoopprijs van deze auto is inclusief een geldige APK. De auto wordt op uw naam overgeschreven en heeft tevens een pre inspectie en vloeistofcontrole gehad. Onderhoud en garantiepakketten bieden wij u graag tegen meerprijs aan.
Graag tot ziens bij Bochane Ede!
Modelreeks: 2012 - 2015
Modelcode: E180
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 530 kg
Wielbasis: 260 cm
CO₂-uitstoot (NEDC): 87 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 3,8 l/100km (1 op 26,3)
Brandstofverbruik in de stad (NEDC): 3,7 l/100km (1 op 27,0)
Brandstofverbruik op de snelweg (NEDC): 3,7 l/100km (1 op 27,0)
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2
Garantie: Wettelijke garantie
Garantie: 12 maanden
Inbegrepen afleverpakket: Standaard Afleverpakket:
- Geldige APK
- Tenaamstelling van het voertuig
- Technisch inspectie
- Vloeistoffen controle en bijvullen
Dit afleverpakket bevat: Wettelijke garantie (12 maanden garantie); 12 Maanden Wettelijke garantie, Geldige APK, Technische inspectie, Tenaamstelling van het voertuig, Vloeistoffen controle en bijvullen
EU verantwoordelijke: Toyota Nederland Postbus 212 4940 AE Raamsdonksveer, NL 08000369 www.toyota.nl info@toyota.nl
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Bruin (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.798 cc |
| Max. vermogen | 100 kW (136 pk) |
| Max. koppel | 142 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.280 x 1.760 x 1.460 mm |
| Draaicirkel | 10,4 m |
| gewicht | 1.285 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.815 kg |
| Inhoud bagageruimte | 360 l |
| Inhoud brandstoftank | 45 l |
| Topsnelheid | 180 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 10,9 s |
| Actieradius | 2 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 3,7 l/100km (1 op 27,0) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 3,7 l/100km (1 op 27,0) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 3,8 l/100km (1 op 26,3) |
| CO2-uitstoot | 87 g/km |
| Energielabel | A |

