

Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
BOVAG Garantie
Storingen, gebreken zonder kosten opgelost
Kenmerken
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Bruin (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 5 september 2014 |
| APK | 7 juni 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 29.840 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 199 - € 217 |
Omschrijving
Neem voor meer informatie over deze occasion contact op met een van onze adviseurs via telefoonnummer 0478-514141 Inruil van uw huidige auto is altijd mogelijk.
Bij Oostendorp gaan we voor uw zorgeloze rijplezier. Kies voor een occasion van onze Oostendorp PLUS selectie met standaard 36 maanden / 45.000 kilometer garantie op basis van de BOVAG garantie voorwaarden. U herkent deze auto's aan het label rechtsonder op de eerste foto. Kijk op onze website voor onze gehele aanbod en uitgebreide fotoreportages. Oostendorp is officiële dealer van Toyota, BYD, Mazda, Hyundai, Suzuki, Honda, Kia en alle merken occasions. Bij een van onze 22 vestigingen in de regio Noord-Brabant, Noord-Limburg en Zuid-Gelderland slaagt u vast en zeker voor een nieuwe of gebruikte auto. We gaan ervoor! Vernoemde voertuigspecificaties zijn onder voorbehoud. Vraag onze verkoopadviseurs naar de voorwaarden.
Met z'n extra elektromotor geeft de hybride Toyota Auris Touring Sports een heel nieuwe dimensie aan het rijden. Het is een auto uit 2014, hij heeft 121609 kilometer op de teller. De hybridemotor geeft deze auto sportieve prestaties en zorgt voor een laag brandstofverbruik. Ga samen met uw bijrijder lekker zitten in de verwarmbare voorstoelen. Het glazen panoramadak zorgt voor een onovertroffen uitzicht. Ook is de auto voorzien van: 17 inch lichtmetalen velgen, halflederen bekleding, LED-dagrijverlichting, in delen neerklapbare achterbank en verstelbare lendensteunen.
De hoogwaardige achteruitrijcamera en het display met hoge resolutie zorgen dat helemaal niets u meer ontgaat van wat er achter de auto gebeurt. In deze Auris Touring Sports vindt u schakelaars op het stuur om het audiosysteem te bedienen en het full map navigatiesysteem. De electronic climate control zorgt onder alle omstandigheden voor een prettige temperatuur. De regensensor reageert op de neerslag die op de voorruit belandt. Van een paar spatjes tot een hoosbui: de ruitenwissers weten wat ze te doen staat. Zuinig zoeven, dat kan deze auto dankzij de aanwezige cruise control. Extra opties op deze auto zijn: keyless entry, automatisch dimmende binnenspiegel, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en lederen versnellingspook.
Zoals u mag verwachten van deze Toyota Auris Touring Sports is hij uitgerust met een reeks aan actieve veiligheidssystemen. Stilstaan op een aflopend of schuin stuk weg? De hill hold control zorgt dat u probleemloos op uw plek blijft. En zodra u het gaspedaal activeert, rijdt u zo weg.
Is uw nieuwsgierigheid gewekt? Bel ons dan snel om deze auto te komen bekijken.
Aanvullende opties en accessoires
- Afst. bed. voor centr. deurvergr.
- parkeersensor voor en achter
- Skyview panoramisch dak en privacy glass achter (600)
- Toyota Touch® 2 with Go navigatiesysteem (400)
- voorstoelen verwarmd
- binnenspiegel automatisch dimmend
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Instructieboekjes aanwezig
- lendesteunen (verstelbaar)
- Onderhoudsboekje (fysiek)
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Rookvrij
- Volledige dealeronderhoudshistorie beschikbaar
Meer informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2013 - 2015
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 555 kg
Wielbasis: 260 cm
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu
CO₂-uitstoot (NEDC): 92 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 4 l/100km (1 op 25,0)
Brandstofverbruik in de stad (NEDC): 3,9 l/100km (1 op 25,6)
Brandstofverbruik op de snelweg (NEDC): 3,9 l/100km (1 op 25,6)
Staat
Technische staat: goed
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Garantie
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
Beschikbare afleverpakketten:
- Toyota.nl (inbegrepen): U kijkt naar een occasion van Oostendorp Autogroep. Voertuigen worden altijd standaard geleverd met 6 maanden garantie volgens BOVAG garantievoorwaarden. Bovendien zijn onze auto's rijklaar geprijsd, zonder verborgen kosten. Zorgeloos rijplezier noemen we dat bij Oostendorp Auto. Vraag onze verkoopadviseurs naar de voorwaarden.
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; Nieuwe APK - Bovag garantie 12 maanden (zonder meerprijs): Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Toyota.nl"): BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; Geen nieuwe APK
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Toyota Nederland Postbus 212 4940 AE Raamsdonksveer, NL 08000369 www.toyota.nl info@toyota.nl
Overige informatie
Airconditioning: werkt
Storingsmelding: Nee
Bandenset: All-seasonbanden


Toyota Auris 1.8 Hybrid - 2013 - 384.618 km - Klokje...
- Klokje rond
Specificaties
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Bruin (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.798 cc |
| Max. vermogen | 100 kW (136 pk) |
| Max. koppel | 142 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.560 x 1.760 x 1.475 mm |
| Draaicirkel | 10,8 m |
| gewicht | 1.310 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.865 kg |
| Trekgewicht geremd | 345 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 345 kg |
| Inhoud bagageruimte | 600 - 1.029 l |
| Inhoud brandstoftank | 45 l |
| Topsnelheid | 175 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 11,2 s |
| Actieradius | 2 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 3,9 l/100km (1 op 25,6) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 3,9 l/100km (1 op 25,6) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,0 l/100km (1 op 25,0) |
| CO2-uitstoot | 92 g/km |
| Energielabel | A |
Opties
Oostendorp Auto Venray
Keizersveld 695803 AP Venray







