
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Toyota Auris
hybrid 1.8 VVT-i Aspiration ✅ Camera ✅ Airco ✅ Cruise ✅ Automaat
€ 5.9002011162.968 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 22 september 2011 |
| APK | 18 januari 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 27.000 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 226 - € 247 |
Omschrijving
Let op er zit op wat plekken lichte schade
Aanvullende opties en accessoires
Interieur
- Stuur verstelbaar
Overige
- hoofdsteunen anti-whiplash
- stuur en versnellingspook (kunst)leder
Meer informatie
Algemene informatie
Modelreeks: apr. 2011 - jan. 2013
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 705 kg
Wielbasis: 278 cm
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu
Emissieklasse: Euro 5
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal eigenaren: 2
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Productveiligheid
Fabrikant: Jan Bakker Auto's Uiterwaardenstraat 15 8081HJ ELBURG, NL 0525-683726 http://www.janbakker-autos.nl info@janbakker-autos.nl
Bedrijfsinformatie
Wij doen er alles aan om de advertentie zo zorgvuldig mogelijk te maken. Echter zeggen foto's meer dan woorden, mocht u vragen hebben bel ons dan of whatsapp 0629170803
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.794 cc |
| Max. vermogen | 108 kW (147 pk) |
| Max. koppel | 180 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.440 x 1.790 x 1.670 mm |
| Draaicirkel | 11,2 m |
| gewicht | 1.420 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.125 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.300 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 450 kg |
| Inhoud bagageruimte | 484 l |
| Inhoud brandstoftank | 60 l |
| Topsnelheid | 185 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 11,1 s |
| Actieradius | 845 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 8,9 l/100km (1 op 11,2) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 6,0 l/100km (1 op 16,7) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 7,1 l/100km (1 op 14,1) |
| CO2-uitstoot | 164 g/km |
| Energielabel | C |
Opties
Jan Bakker Auto`s
Uiterwaardenstraat 158081 HJ Elburg

























