

Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Bruin (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 24 september 2015 |
| APK | 24 september 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 27.645 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 199 - € 217 |
Omschrijving
Bij het ontwerpen van de Toyota Auris stonden jouw comfort en jouw veiligheid centraal. Deze Auris is van het bouwjaar 2015, hij heeft 130360 kilometer gelopen. Deze hybride Toyota Auris gaat slim om met energie. Door rijden en remmen wordt de accu van de elektromotor opgeladen, die de brandstofmotor en handje helpt of zelfs de aandrijving overneemt. Het glazen panoramadak geeft jou een ongekende rijsensatie: wat een licht en zicht! Bij de uitrusting van deze Toyota horen onder meer 16 inch lichtmetalen velgen, LED-dagrijverlichting, in hoogte verstelbare passagiersstoel, donker getint glas achter, in delen neerklapbare achterbank en LED-achterlichten.
Zodra je naar de 'R' schakelt, gaat de achteruitrijcamera in werking en heb je een perfect zicht op alles wat zich achter de auto afspeelt. Er is geen bestemming die het aanwezige full map navigatiesysteem niet kent. Dat rijdt lekker! De electronic climate control zorgt onder alle omstandigheden voor een prettige temperatuur. Audiovolume aanpassen of wisselen van radiozender: dat gaat makkelijk en veilig met de audiobediening op het stuur. Met de DAB-ontvanger heb jij keuze uit talloze digitale radiozenders met de allerhoogste geluidskwaliteit. Deze auto is voorzien van cruise control, lederen stuur, isofix-aansluiting, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening, boordcomputer en lederen versnellingspook.
Pragmatisch en veilig als deze auto is, beschikt hij over diverse veiligheidssystemen. Soepel wegrijden op een helling is eenvoudig met de hulp van hill hold control.
Natuurlijk wordt deze auto geleverd met Bovag Garantie. Proefrit maken? Bel ons en we zetten 'm voor je klaar!
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- Afst. bed. voor centr. deurvergr.
Infotainment
- Navigatiesysteem full map
Interieur
- 12Volt aansluiting
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
Overige
- Skyview panoramisch dak en privacy glass achter (600)
- Toyota Touch® 2 with Go navigatiesysteem (400)
- Bluetooth
- Extra getint glas achter
Meer informatie
Algemene informatie
Modeljaar: 2015
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Aanwezige accu: gekocht
Accutype: lithium-ion
Laadvermogen: 530 kg
Wielbasis: 260 cm
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal eigenaren: 2
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Garantie
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
Beschikbare afleverpakketten:
- Louwman Basis € 0,- (zonder meerprijs): • 12 maanden BOVAG garantie • Tenaamstelling/vrijwaring • Wasbeurt exterieur • Louwman 100 puntencheck • 14 dagen tot max. 1000 KM omruilgarantie • Gecontroleerde KM-stand • Vloeistoffencheck & bijvullen • Minimaal 6 maanden APK
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck - Louwman Zekerheid € 699,- (€ 699): • 12 maanden BOVAG garantie • 24/7 Pechhulp Europa dekking • Garantie bij alle Louwman dealers • 14 dagen tot max. 1000 KM omruilgarantie • Complete reiniging • Louwman 100 puntencheck • Onderhoud conform schema • Nieuwe APK
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; Nieuwe APK - Louwman Premium* € 999,- (€ 999): • 12 + 12 maanden BOVAG garantie • 24/7 Pechhulp Europa dekking • Garantie bij alle Louwman dealers • 14 dagen tot max. 1000 KM omruilgarantie • Louwman 100 puntencheck • Onderhoud conform schema • Nieuwe APK *Uitsluitend mogelijk op eigen merk.
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (24 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; Nieuwe APK
Productveiligheid
Fabrikant: Louwman Amsterdam Keienbergweg 64 1101GC AMSTERDAM, NL 0205650610 http://www.louwman.nl marketing@louwman.nl
Bedrijfsinformatie
Wij zijn Louwman.
100 jaar geleden zijn we begonnen met een passie om mensen te bewegen. Wij zijn een familiebedrijf dat zich niet laat leiden door de waan van de dag en altijd kiest voor lange termijn relaties met klanten, leveranciers en personeel.
Wij begrijpen dat het laten onderhouden, repareren of kopen van een auto al spannend genoeg is. Dat doen wij daarom zonder fratsen, gebaseerd op vertrouwen. We kiezen er bewust voor om alles wat we doen buitengewoon goed te doen. We kunnen daarvoor bouwen en vertrouwen op onze mensen. Dat is de reden dat onze klanten graag bij ons terugkomen.
Onze belofte aan jou is dat wij mobiliteit leuker, beter en makkelijker maken. Voor iedereen, een leven lang, in elke situatie en met elke vorm van vervoer. Mobility for life.


Toyota Auris Hybrid (2013) - Test
- Eerste rijtest
Specificaties
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Bruin (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.798 cc |
| Max. vermogen | 100 kW (136 pk) |
| Max. koppel | 142 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.330 x 1.760 x 1.480 mm |
| Draaicirkel | 10,4 m |
| gewicht | 1.285 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.815 kg |
| Trekgewicht geremd | 385 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 385 kg |
| Inhoud bagageruimte | 360 l |
| Inhoud brandstoftank | 45 l |
| Topsnelheid | 180 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 10,9 s |
| Actieradius | 2 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 3,5 l/100km (1 op 28,6) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 3,5 l/100km (1 op 28,6) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 3,6 l/100km (1 op 27,8) |
| CO2-uitstoot | 82 g/km |
| Energielabel | A |
Opties
Louwman Toyota Amsterdam
Keienbergweg 641101 GC Amsterdam-Zuidoost



































