

Toyota Auris
1.8 Hybrid Lease | 2e Eigenaar | Panoramadak | Boekjes
€ 12.9502015172.467 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 24 december 2015 |
| APK | 6 februari 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 28.945 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 199 - € 217 |
Toyota Auris 1.8 Hybrid Lease | 2e Eigenaar | Panoramadak | Boekjes
Comfort
Exterieur
Infotainment
Interieur
Milieu
Overige
Veiligheid
Atijd 20 Toyota (Hybrides) op voorraad
3 Keer Corolla Touring Sports op voorraad
2 Keer Yaris op voorraad zie onze site www.vanderlaak.com
2 Keer Auris op voorraad
3 Keer C-hr op voorraad
Hier staat een zeer nette Toyota Auris Hybrid Lease met de juiste uitstraling:
NL Auto
Onderhoudsboekje aanwezig
Cruise control
Isofix voor de kinderstoel zie foto 16
Navigatie
Panoramadak
Onderhoud is aanwezig
Dealer onderhouden
Bij 168.076 KM 06-02-2026 nog een Onderhoudsbeurt gehad
Zeer nette en goed onderhouden auto
Wat doen wij bij aflevering:
Rijklaarmaken €495,-.
Poetsen van binnen en buiten
Technisch rijklaarmaken
Nieuwe Apk
Garantie
Voor een complete fotoreportage van 41 foto's kijkt u even op www.vanderlaak.com
Autobedrijf J.H van der laak te Ede in- en verkoop van Auto's & Bedrijfswagens. Iedere week nieuw aanbod Occasions. Alle inruil is mogelijk. Na Sluitingstijd zijn wij te bereiken onder telefoon nummer 06-53267127 te Ede. Kijkt u even op www.vanderlaak.com voor nog meer auto's.
Voor al u onderhoud reparatie en APK beschikken wij over een eigen werkplaats.
Autobedrijf van der Laak
Nielsbohrstraat 30
6716 AM Ede
0318-634640
info@vanderlaak.com
www.vanderlaak.com
We hebben ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw niet alleen op deze informatie maar controleer altijd zelf de zaken welke voor jouw belangrijk zijn en je beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Neem contact op met de verkoper voor aanvullende vragen.
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.798 cc |
| Max. vermogen | 100 kW (136 pk) |
| Max. koppel | 142 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.600 x 1.760 x 14.850 mm |
| Draaicirkel | 10,4 m |
| gewicht | 1.310 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.865 kg |
| Trekgewicht geremd | 345 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 345 kg |
| Inhoud bagageruimte | 600 - 1.029 l |
| Inhoud brandstoftank | 45 l |
| Topsnelheid | 180 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 11,2 s |
| Actieradius | 2 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 3,5 l/100km (1 op 28,6) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 3,5 l/100km (1 op 28,6) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 3,6 l/100km (1 op 27,8) |
| CO2-uitstoot | 82 g/km |
| Energielabel | A |



