

Toyota Auris
1.3 H6 Trend Top 5 Editie Navi Cruis Clima Cam!
€ 8.4902014163.245 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 23 december 2014 |
| APK | 5 mei 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 21.295 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 145 - € 158 |
Stoer Sportief en betrouwbaar rijden, dat combineert deze mooie Toyota Auris in Midnight Black Metallic, met de Trend Top 5 Ed....
Toyota Auris 1.3 H6 Trend Top 5 Editie Navi Cruis Clima Cam!
Algemene gegevens
Kenteken: 8-ZDH-49
Tellerstand: 163245 KM
Carrosserievorm: Hatchback
Aantal deuren: 5
Brandstofsoort: Benzine
Bouwjaar: 2014
Transmissie: Handgeschakeld 6
Kleur: Zwart Metallic
Kleurnaam: 209 Night Sky Black
Interieur: Zwart
Bekleding: Stof
Interieurnaam: Trend Cloth with Silver Accents
Onderhoudshistorie aanwezig: Ja
Technische gegevens
Motorinhoud: 1329 cc
Aantal cilinders: 4
Vermogen: 73 kW / 99pk
Koppel: 128Nm
Ledig gewicht: 1125 kg
Max. massa voertuig: 1735 kg
Max. trekgewicht: 1000 kg
Energielabel: B
Emissieklasse: Euro 5
Acceleratie (0-100 km/h): 12.6 seconden
Topsnelheid: 175 km/h
Gemiddeld verbruik (stad): 6.6 l/100km
Gemiddeld verbruik (snelweg): 4.7 l/100km
Gemiddeld verbruik (gecombineerd): 5.4 l/100km
Functionaliteit
Lengte (cm): 428 cm
Hoogte (cm): 1460 cm
Financiële gegevens
Motorrijtuigenbelasting: € 145 - 158 per kwartaal
Oorspronkelijke cataloguswaarde: € 21295 (incl. 21% BTW, incl. BPM)
BTW/Marge: Marge, de BTW is niet aftrekbaar
Comfort
Exterieur
Infotainment
Interieur
Milieu
Overige
Veiligheid
Stoer Sportief en betrouwbaar rijden, dat combineert deze mooie Toyota Auris in Midnight Black Metallic, met de Trend Top 5 Editie haalt uw ook nog eens luxe in huis. Want naast een Navigatie systeem, Cruise Control en een goed Audiosysteem. Haalt u ook nog eens stoelverwarming voor en een parkeercamera binnen. De Two Tone velgen hebben wij laten herstellen van corrosie en hebben gekozen om deze effen Gunmatal Metallic te maken. Een kleur die Toyota zelf ook vaak gebruikt.
Kom hem snel bekijken want hij staat voor u klaar!
Vraag / Meeneemprijs: € 8.490,- Vloeistoffen op niveau, minimaal 15 liter brandstof, minimaal 6 maanden APK. Professioneel gereinigd.
Full Service Prijs: € 8.990,- Volle tank, Onderhoudsbeurt volgens schema, 6 maanden Garantie, Minimaal 12 maanden APK. Professioneel gereinigd.
Wil je een auto komen bekijken, bel dan van te voren even. Het komt wel voor dat we weg zijn, dus een afspraak maken voorkomt teleurstellingen. Dit is ook 's avonds mogelijk. Neem gerust contact met ons op om de auto te bezichtigen.
Bodewes Mobility
Kalkwijk 97a
9603BD Hoogezand
06 21614075
contact@bodewesauto.nl
bodewesmobility.nl/
We hebben ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw niet alleen op deze informatie maar controleer altijd zelf de zaken welke voor jouw belangrijk zijn en je beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Neem contact op met de verkoper voor aanvullende vragen.
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.329 cc |
| Max. vermogen | 73 kW (99 pk) |
| Max. koppel | 128 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.280 x 1.760 x 14.600 mm |
| Draaicirkel | 10,4 m |
| gewicht | 1.125 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.735 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 450 kg |
| Inhoud bagageruimte | 360 l |
| Inhoud brandstoftank | 50 l |
| Topsnelheid | 175 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 12,6 s |
| Actieradius | 925 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 6,6 l/100km (1 op 15,2) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 4,7 l/100km (1 op 21,3) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,4 l/100km (1 op 18,5) |
| CO2-uitstoot | 125 g/km |
| Energielabel | B |



