

Tesla Model 3
Performance AWD 75 kWh
€ 33.750202385.365 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Zwart |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 5 april 2023 |
| APK | 5 april 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 66.541 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 233 - € 255 |
Tesla Model 3 Performance AWD 75 kWh
Pakket: Basic Autopilot
Comfort
Exterieur
Infotainment
Interieur
Overige
Veiligheid
Alarm klasse 1(startblokkering)
Isofix bevestiging voor kinderzitjes
Performance
Kleur zwart
Panoramadak
20" LM velgen
Achterspoiler
Zwart lederen interieur
Autopilot
Premium Audio
Winterpakket
Stoelverwarming
Stuurwielverwarming
Achteruitrijcamera
Elektrische achterklep
Warmtepomp
Extra set winterbanden
Verhoeks Exclusief
Buzerseweg 15
6741LN
Lunteren
0646144414
info@verhoeksexclusief.nl
www.verhoeksexclusief.nl
We hebben ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw niet alleen op deze informatie maar controleer altijd zelf de zaken welke voor jouw belangrijk zijn en je beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Neem contact op met de verkoper voor aanvullende vragen.
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Zwart |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voor_en_achterwiel |
| Transmissie | Automatisch |
| Max. vermogen | 377 kW (513 pk) |
| Max. koppel | 639 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.690 x 1.850 x 14.430 mm |
| gewicht | 1.819 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.232 kg |
| Inhoud bagageruimte | 561 l |
| Topsnelheid | 261 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 3,4 s |
| Actieradius | 547 km |
| Energielabel | A |



