

Tesla Model 3
Standard RWD Plus 60 kWh | Autopilot | Warmtepomp
€ 27.950202233.419 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Grijs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 19 december 2022 |
| APK | 12 maart 2027 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 44.868 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 214 - € 234 |
Welkom bij ECC Electric Car Company. Let op: We zijn uitsluitend geopend op afspraak. Wij zijn volledig gespecialiseerd in de verkoop van elektrische voertuigen . Indien u vragen heeft kunt u ons bereiken op 0320 726 000 of via info@electriccarcompany.nl. De vraagprijs van **€27.950 is een vaste meeneemprijs, er komen geen afleverkosten meer bij. Het betreft een marge auto
Omschrijving:**
Deze Tesla Model 3 Standard Range Plus heeft nog geen 34.000 kilometer gereden, heeft nog volledige fabrieksgarantie, is uitgevoerd in het grijs, 18 inch Aero wielen, stoelverwarming, zwart leer, AutoPilot en adaptive cruise control. De auto heeft tot 12-2030 of 162.000 km garantie op de batterij en elektromotor. Interesse? Mail, bel of WhatsApp ons!
Exclusieve voordelen van ECC Electric Car Company:
Pakket: Basic Autopilot
Comfort
Exterieur
Infotainment
Interieur
Overige
Veiligheid
Heeft u interesse in deze Tesla Model 3 Standard RWD Plus 60 kWh? Stuur gerust een vraag via de mail, Whatsapp of bel naar 0320 726 000. Ook kunt u meer informatie vinden op onze website.
Disclaimer: Aan deze advertentie kunnen geen rechten worden ontleend. Wij doen ons uiterste best om de advertentie volledig kloppend in te vullen.
Let op: Het betreft een meeneemprijs. Inruil is mogelijk!
****ECC Electric Car Company B.V.****
Lelystad
0320726000
verkoop@electriccarcompany.nl
electriccarcompany.nl/
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Grijs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Achterwiel |
| Transmissie | Automatisch |
| Max. vermogen | 239 kW (326 pk) |
| Max. koppel | 527 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.690 x 1.850 x 1.443 mm |
| gewicht | 1.747 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.149 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 561 l |
| Topsnelheid | 225 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 5,6 s |
| Actieradius | 375 km |
| Energielabel | A |



