

Tesla Model 3
SR+ 60kWh LFP FACELIFT SOH 87% / AUTOPILOT / CCS / PANODAK
€ 21.7502021159.247 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 30 maart 2021 |
| APK | 30 maart 2027 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 48.080 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 196 - € 214 |
Nette, origineel Nederlands geleverde TESLA MODEL 3 Standard Range Plus 60 kWh met diverse opties, geactiveerde Autopilot.
SPECIFICATIES:
- Autopilot
- Volledig zwart interieur
- Midnight Silver Metallic (PMNG)
- 18'' AERO lichtmetalen velgen
- Standard Range Plus Achterwielaandrijving
- Toegang tot Supercharger-netwerk en betalen naar gebruik
Bouwjaar: 3-2021.
Kenteken: K-404-XD. (origineel Nederlands)
159.247 km origineel met NAP-AUTOPAS/RDW TELLERRAPPORT!
APK: 3-2027.
!! INCLUSIEF 2 ORIGINELE SLEUTELKAARTEN !! TELEFOON IS TOE TE VOEGEN ALS EXTRA SLEUTEL (DMV TESLA APP) !!
!! NOOIT IN GEROOKT & SCHADEVRIJ !!
MIDNIGHT SILVER METALLIC (PMNG)
Volledig Premium ZWART comfortinterieur
Houtinleg interieurlijst
Panoramadak
AUTOPILOT (Adaptieve Cruise Control met rijbaanhulp)
Keyless entry/close en start/stop
18 inch lichtmetalen velgen ''AERO'' met wheelcovers
FULL-LED verlichting
Volledig elektrisch stoelen met lendensteun, stoelverwarming, memory
TESLA Audio-installatie
INTEL ATOM Processor met origineel Multi interactief beeldscherm met onder andere:
- Navigatiesysteem EUROPA op harde schijf.
- Bluetooth carkit
- Parkeercamera's met kleurenbeeld
- INTERNET
- DAB-radio / Spotify / Tune-in
- Climate Control.
- Auto instellingen
- Memory met voorkeursinstellingen
- NETFLIX / YOUTUBE / DISNEY+ / TWITCH / TESLA-TUTORIALS (voor tijdens het laden)
Parkeersensoren voor en achter met beeldweergave
Parkeercamera's (zij- en achtercamera's)
Adaptieve Cruise control. (automatisch afstand houden)
Elektrische ramen voor en achter, ook op afstand bedienbaar.
Elektrisch verstelbare, verwarmbare en inklapbare spiegels.
Licht- en Regensensor.
Boordcomputer.
Aluminium interieurlijsten met houten sierlijst.
Alarm, Dashcam en Beveiligingsmodus
Laadpaalkabel
TESLA thuislaadkabel
CCS LADER !! Supersnel laden bij Superchargers !!
ABS, ASR, ESP en airbags.
ENZ,enz,enz.
LET OP!! SCHERPE RIJKLAAR MEENEEMPRIJS !! TESLA ACCU + MOTOR GARANTIE TOT 3-2029 OF 160.000 KM !!
!! WIJ BEREKENEN GEEN STANDAARD AFLEVERKOSTEN !! INRUIL IS MOGELIJK !!
-----!! ALLE KEURINGEN TOEGESTAAN !!-----
Modelreeks: apr. 2019 - dec. 2023
Actieradius: 400 km
Aandrijving: Achterwielaandrijving
Laadvermogen: 414 kg
Wielbasis: 288 cm
Aanwezige accu: gekocht
Accutype: lithium-ion
Accu laadsnelheid: 93 km actieradius per uur
Accu snellaadsnelheid: 626 km actieradius per uur
Interieurkleur: Zwart
Gemiddeld elektriciteitsverbruik: 11,4 kWh/100km
Aantal eigenaren: 2
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Fabrikant: Ruud van den Beld Molenberg 16 7364BT LIEREN, NL 06-53850466 http://www.ruudvandenbeld.nl vandenbeld@hotmail.com
Laadtijd normaal stopcontact: 15:16
Laadtijd aan krachtstroom aansluiting 3 fase: 02:30
Bruikbare accucapaciteit: 52.25 kWh
Ingeschatte actieradius: 345 km
Ingeschat verbruik: 16.28 kWh/100km
Actieradius praktijk zomer: 320 km
Actieradius praktijk winter: 282 km
Verbruik praktijk zomer: 16.02 kWh/100km
Verbruik praktijk winter: 19.2 kWh/100km
AAN DEZE ADVERTENTIE KUNNEN GEEN RECHTEN WORDEN ONTLEEND
!! EVEN BELLEN VOOR VERTREK A.U.B !! BEL / WHATSAPP NAAR 0653850466 !!
*!* WWW.RUUDVANDENBELD.NL *!*
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Achterwiel |
| Transmissie | Automatisch |
| Max. vermogen | 239 kW (326 pk) |
| Max. koppel | 420 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.690 x 1.850 x 1.440 mm |
| gewicht | 1.600 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.014 kg |
| Inhoud bagageruimte | 561 l |
| Topsnelheid | 225 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 5,6 s |
| Actieradius | 400 km |
| Energielabel | A |



