

Suzuki Wagon R+
1.3 Special | Nieuwe APK| Airco | 5 deurs |
€ 9952002228.996 km
Handmatig
Benzine
Hatchback
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 15 april 2002 |
| APK | 12 mei 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Wegenbelasting/3mnd | € 92 - € 99 |
Deze Suzuki Wagon R+ komt uit 2002, werd geleverd van 12-03-2002 tot 01-09-2003. Deze originele Nederlandse personenauto staat sinds 2002 op kenteken, is voorzien van een benzine-motor, heeft een maximum vermogen van 56 kW (76 PK) en een cilinderinhoud van 1298 cc.
De personenauto heeft een topsnelheid van 155 km per uur en bereikt vanuit stilstand de 100 km/u in 12,5 seconden. Het verbruik van deze personenauto is gemiddeld 6,1 liter per 100 km en hij weegt 905 kg. De APK is geldig tot 12-05-2026 en de wegenbelasting bedraagt gemiddeld € 94,33 per kwartaal.
U bent welkom om onze showroom te bezichtigen zonder afspraak!
Wij zijn geopend van maandag t/m zaterdag van 10:00 tot 18:00 uur.
Zondag uitsluitend op afspraak.
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 165/60 R14
Laadvermogen: 450 kg
Wielbasis: 236 cm
Emissieklasse: Euro 3
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 4 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.298 cc |
| Max. vermogen | 56 kW (76 pk) |
| Max. koppel | 115 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.500 x 1.620 x 1.700 mm |
| Draaicirkel | 9,8 m |
| gewicht | 905 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.355 kg |
| Trekgewicht geremd | 650 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 350 kg |
| Inhoud bagageruimte | 300 - 1.250 l |
| Inhoud brandstoftank | 41 l |
| Topsnelheid | 155 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 12,5 s |
| Actieradius | 672 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 7,8 l/100km (1 op 12,8) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 5,1 l/100km (1 op 19,6) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6,1 l/100km (1 op 16,4) |
| CO2-uitstoot | 145 g/km |
| Energielabel | C |


