

Suzuki Wagon R+
1.3 S-Limited | Inruilkoopje | Compacte en betrouwbaar
€ 6902003168.460 km
Handmatig
Benzine
Hatchback
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 5 mei 2003 |
| APK | 1 februari 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Wegenbelasting/3mnd | € 119 - € 129 |
Zoekt u een betaalbare, compacte en betrouwbare auto met een fijne hoge instap? Deze Suzuki Wagon R+ 1.3 S-Limited uit 2003 is door inruil bij ons binnengekomen. Omdat wij ons normaal focussen op jongere occasions, mag deze praktische auto voor een scherpe meeneemprijs direct weer weg.
Kenmerken & Staat van de auto:
Motorisch: De betrouwbare 1.3 motor loopt netjes en de auto schakelt goed. Zeer belangrijk: de distributieriem is bij 150.000 km reeds vervangen! (Huidige stand: 168.460 km).
Interieur: Verrassend ruim van binnen met een prettige, hoge zit en een gemakkelijke instap.
Exterieur: Heeft uiteraard zijn gebruikerssporen naar leeftijd en kilometers (zie foto’s), maar staat er nog prima bij.
Overige informatie:
De auto wordt verkocht in de staat zoals hij is ingeruild, op basis van onze handels-/meeneemvoorwaarden (zonder aanvullende garantie of poetsbeurt). Hierdoor kunnen we hem extra scherp aanbieden!
Interesse? Neem gerust contact op voor een proefrit. Bellen is vaak sneller!
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 165/60 R14
Laadvermogen: 504 kg
Wielbasis: 236 cm
Emissieklasse: Euro 3
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.298 cc |
| Max. vermogen | 56 kW (76 pk) |
| Max. koppel | 115 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.500 x 1.620 x 1.700 mm |
| Draaicirkel | 9,8 m |
| gewicht | 956 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.460 kg |
| Trekgewicht geremd | 800 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 350 kg |
| Inhoud bagageruimte | 300 - 1.250 l |
| Inhoud brandstoftank | 41 l |
| Topsnelheid | 155 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 12,5 s |
| Actieradius | 640 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 8,4 l/100km (1 op 11,9) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 5,3 l/100km (1 op 18,9) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6,4 l/100km (1 op 15,6) |
| CO2-uitstoot | 152 g/km |
| Energielabel | C |


